Android Haberleri

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Snapchat Hesabı tamame nasıl silinir?

snapchat

Snapchat kullananlar,  bu uygulamadan çok ama çok memnun kalmaktadır. Snapchat uygulamasını kullananlar, arkadaşlarıyla beraber mesajlaşmak, arkadaşları daha rahat eklemek ve arkadaşlarla sohbet etmek gibi birçok eğlenceli durumlardan yararlanıyor.   Snapchat  kullananlar bazı nedenlerden dolayı da hesaplarını silmek istiyor. ama Telefondan direkt olarak kaldırmak, hesabın sileneceği anlamına gelmiyor.  Bunun için Snapcat Resmi hesabı ziyaret etmek gerekiyor.

www.snapchat.com adresine girelim.  Açılan sayfada “Support” yazan linke tıklayın. Artık  hesap bilgilerinizin yer aldığı sayfa gelecek. Sing İn menüsünden hesabınıza tekrar giriş yapın.  Learning The yazan yere tıklayın. Burada artık silme işleminize daha çok yaklaşmış olacaksınız.

Account Setting butonuna tıklayın.  bu hesap silme işlemi ayarlarına giriş demektir.  Buradan da Delete An Account sekmesine tıklayın ve son olarak da ” Delete My Account” işaretine tıklama yapın ve artık hesabınız resmi olarak silinecek.

Snapchat uygulamasını Telefon üzerinden kaldırmak,  sadece uygulamanın kendisini siler. Ama hesabınız hala aktif olarak kalır. Bu nedenle de  resmi internet sayfasına girerek,  yukarıdaki işlemleri kesinlikle yerine getirin. Diğer türlü hesap bilgileriniz kalıcı olarak silinmez.Silinen hesaplar geri alınamıyor.Bazı kullanıcılar, sildikleri hesapları tekrar geri alırız düşüncesine sahip, ama bu durum asla mümkün değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu