Android Haberleri

Samsung Z3 Geliyor

Samsung  Tizen  Model  Özellikleri

tizen-samsung

Samsung  markasının  merakla  beklenen  ve   üzerinde  1  yılı  aşkın süredir   uğraştığı  model olan  Tizen  Z3 Modelinden  iyi  haber var .  Büyük ihtimal Ekim ayının ortasında   piyasa da  yerini alacak.  Çin  üzerinde  gelecek haftalarda  “Tizen”  odaklı  konferanslar  düzenlenecek.  Tizen  ne demek?  ve  telefon üzerindeki  işlevi  ne  olacak  bunlar cevap  bulacak.

Tizen  bir  işletim  sistemi.  Yani  Android  kapsamlı  işletim sistemlerinden   farklı.  bu nedenle  de   telefon modeline  yeni  bir soluk  getiriyor.  İşletim  olarak   daha geniş  ve   hız  olarak  da   mükemmel  bir  performansa  sahip.  bu özellikleri sayesinde telefon kullanıcıları  da   daha hızlı  bir   işletim sistemiyle  dilediklerini yapacak.

5 İnç ekran  ve   720p  görüntüsü kalitesi olacak.  1GB RAM Deniliyor ama  1,5 GB olma  ihtimali  de  çok fazla. SNAPDRAGON 410 İşletim  sistemiyle  beraber gelecek.  bu modelde  en  büyük destek   Tizen  işletim sistemi. Snapdragonla  beraber Tizen   hızı   birleştiği  zaman  ortaya  gerçekten  güçlü  bir   performans  çıkacak.  Arka  kamera  8 MP ve  Ön kamera de  5 MP olarak  belirlendi.  Aslında Kamera  olarak  insanlar daha  büyük  fark  bekliyordu.

Tizen  farkını  sanki  hızlı çalışan  bir Motor gibi  yaşayacaksınız.   bu nedenle  Tizen  Odaklı olan  bu modelin  piyasa da yer alması   merakla  bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu