Android Haberleri

Samsung Gear S2 Telefona Nasıl Bağlarım ?

Samsung Gear S2 Telefona Nasıl Bağlarım ?

s2 gear telefona nasıl bağlarım

Gear S2 Akıllı Saati kullanıcılar tarafından çok sevildi. kolay kullanımı, sağlam arayüzü ve gerçekten en özel ayarlarıyla beraber, saati kullananlar güzel yorumlar yaptı. Samsung tarafından geliştirilen ve Apple Saat modellerine kafa tutmak için ortaya çıkan bu akıllı saat modellerini kullanırken, sizde beğeneceksiniz.

Kullanıcıların merak ettiği bir konu var. Gear S2 Modeli Telefona Nasıl Bağlarız ? bu aslında birkaç ufak ayarla gerçekleşecek bir durum. Gear S2 Modelini Bluetooth özelliğiyle telefona tanıtmanız gerekmekte. bunu yapmak içinde, aşağıda vereceğimiz yolları izleyin.

– Gear S2 Saatin yan tarafında bulunan Tuşlardan en altta yer alana basılı tutun. bu Kolay kurulumu Aktif duruma getirir

– Samsung model telefonunuzdan ” Gear S2 Programını” açmanız gerekiyor. eğer hala yoksa:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.app.watchmanager bu link üzerinden indirim yapın.

– Uygulamayı başlatıktan sonra, Gear 2 Telefona Bağla seçeneğine tıklayınız

– Bunları yaptıktan sonra artık Telefona eşleşme olacak. çok kısa sürede bağlantı kurulur

Samsung Gear S2 Saati, diğer modellere oranla biraz daha güçlü. Tasarımı ve şıklığıyla da gerçekten üst düzey bir Akıllı saat. Telefona gelen Çağrıları cevaplama, Mesajlara bakma ve Cevap verme, Takvim, Alarm gibi özelliklere çabuk erişme gibi özellikleri var. buda zaten kullanıcılar tarafından çok fazla taktir edilen bir olay.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu