Android Haberleri

Rehber ve galeri durduruldu hatası nasıl giderilir (Android)

Rehber ve galeri durduruldu hatası ve çözümü

rehber durduruldu hatası

Bir ziyaretçimiz android işletim sistemli telefonunda devamlı olarak rehber durduruldu ve galeri durduruldu hataları aldığını yazmıştır.Malesef kullandığı telefonun markasını ve modelini yazmadığı için bizde genel olarak bir çözüm yöntemi yazmak zorunda kaldı.

İnternette araştırma yaptığımızda bu sorun ile karşılaşanların en çok sorunlarını giderdiği yöntemi sizlere yazmak istedik.Şunu belirtelim biz bu yöntemi denemedik.Eğer deneyip olumlu yada olumsuz olarak deneyimlerini bize yazarsa bizde ona göre başka yöntemler yazmak isteriz.

Rehber ve galeri durduruldu hatası için;

Sistem Ayarları->Uygulamalar->Tümü yolunu izleyerek gelen listeden kapanan programı bulun, tıklayın. Gelen ekranda “Ön Belleği Temizle” düğmesine basarak ön belleği temizleyin.

Deneyen ziyaretçilerimizden yorumlar bekliyoruz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. ben denedim hem verileri hemde önbellegi sildim yine de hiçbir şey olmadı rehberi açıyorum” kişi listeniz güncelleniyor” diye bir yazı çıkıyor tuşlar bölümüne geçerek numara çevirmeye çalışıyorum” rehber durduruldu” diyerek kapanıyor yardimci olursaniz sevinirim

  2. Samsung duos rehber acilmiyor sonra rehber durduruldu diyor lütfen yardimci olun

  3. Galerim sürekli olarak duruyor. Denedim maalesef hâlâ aynı.

  4. Lg70telofonumda rehber durduruldu yazıyordu ayarlardan uygulamalar hepsinden rehberin onbeligini ve telofonun önbeligini sildim duzeliyor fakat ir kac saat sonra aynı hatayı veriyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu