Android Haberleri

LG V10 özellikleri

Yeni LG V10 Karşınızda

çift ekran

LG V10 marka modelini yakın zamanda piyasalarda olacağını belirtmişti. Markanın hayranları da bu konuda meraklı bekleyişlerine devam ettiler. Yeni modelin akılları baştan alan özellikler de su üzerine çıktı. tasarımı, şıklığı, ince detayları ve işletim sistemiyle berber farkı yansıtmaya geliyor.

Çift Ekran Özelliği

Edge modeline benzer bir özellik. Ancak hiçte öyle değil. Çünkü V10 Modelinde panelden ayrı bir tasarım var. yani panel bölümüne yakın durmayan, o çerçeveden uzak bir çift ekrandan bahsediyoruz.  yaklaşık 513 Piksel çözünürlükte olan çift ekran sayesinde daha sağlam telefon kullanımı sizleri beklemekte.

çift Ön Kamera

Çift Ön Kamera desteğiyle beraber, 3D Fotoğraf çekmek artık daha kolay. aynı zamanda 120 derece dönebilen selfie çekim özelliği de ön planda. bu tür bir kamera özelliğiyle beraber, artık resim çekmek ve Selfie yapmak çok daha kolay ve daha canlı olacak.

Parmak İzi Tanıma

LG V10 Diğer akıllı telefonlarda yer alan ” Parmak İzi Okuma” özelliğini es geçmemiş. arka kamera bölümünün hemen altnda yer alan kısımda yuvarlak bir tuş göreceksiniz. işte buraya tek tıklama yaptığınız zaman telefonunuzun ekranı açılacak. ayrıca bir kilit kodu girerek uğraşmaya gerek yok.

Paslanmaz Çelik Çerçeve

316L Paslanma Çerçeve metal özelliğiyle beraber, telefonun yere düşmesinden kaynaklı çizilmeler, yada kırılmalar engellenmiş olacak. ayrıca telefona ayrı bir hava da kazandırmış durumda.

4GB RAM 

LG V10 4GB RAM özelliğiyle geldi. Snapdragon 808 işlemci üzerine kurulan 4GB RAM sayesinde telefon hız olarak diğer modellere oranla daha çok aktif bir seviyede yer almakta.

64 GB Dahili Depolama 

64 GB Dahili hafızayla beraber, akıllı telefonunuzu Bilgisayar veya tablet gibi kullanım yapacaksınız. bu özelliği de LG V10 Modeline gerçekten ayrı bir hava kazandırmış durumda.

Çıkarılabilir Pil 

Son akıllı model telefonlarda, Bataryanın çıkmaması için tasarlanan serileri yoğunlukta. ama LG V10 modelinde durum öyle değil. çıkarılarak değiştirme ve daha kolay tamir edilme özelliklerine sahip.

5 Farklı Renk 

5 ayrı renk özelliğiyle, kadınların ve erkeklerin kendilerine uygun renkleri seçmeleri konusunda gerçekten büyük bir avantaj göstermekte.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu