Android Haberleri

HTC Yeni Modeli One x9

HTC One X9 Piyasalarda Çıkmak İçin Gün Sayıyor

Tayvanlı Marka HTC, yeni bir model üzerinde uzun zamandır çalışmalar yapıyor. Bundan önce  One A9 modelini piyasaya süren ama bekleneni alamayan HTC Markası, yeni bir model ve yeni bir özellikle gelmek istiyor.  One X9 Modelini çıkarmak isteyen HCT, bu modelle beraber gerçekten çığır açmak istiyor.

Bir önceki model açıkçası pek fazla rağbet olmadı. marka bu nedenle yeni model üzerinde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. HTC, X9 Modelinde, daha çok yenilik ve markayı kurtarma adına da daha gerçekçi  ürün detayları üzerinde çalışmalarına devam ediyor.

X9 Modelinde ilk olarak tasarım ön plana çıkacak.  Tasarım gerçekten diğer modellere oranla daha çok düşünülmüş ve daha çok emek harcanmış türden. Ama, sadece  tasarım değil.  özellikler de modeli ön planda tutuyor. 4GB RAM telefonun performans olarak üst düzey olmasını sağlıyor. Ayrıca Snapdragon 810 Çipset ekran özellikleriyle beraber, marka bu sever modeli daha çok özellik açısından uçurmaya çalışıyor.

Kamera özellikleri de Efsane olmaya aday. 23 MP Arka Kamera desteğiyle beraber,  artık anı daha çok yakalayacak ve daha çok renkli resimler çekeceksiniz. SELFİE hayranları da bu modelin ön kamerasından faydalanacak. 4MP Ön kamera desteğiyle beraber, marka kamera ve çekim gücü olarak standartların çok daha üzerine çıkmayı başarmak istiyor. Avrupa da piyasa değeri olarak 490 Dolar üzerinden satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu