Android Haberleri

Asus Zenfone 2 Laser İncelemesi

Asus Zenfone İş Başında

Zenfone 2 Laser serisi piyasaya  sağlam bir giriş yaptı. hem de çok sağlam ses getirdi. Asus markasının çok güvendiği, piyasa da adından sıkça söz ettireceğini beyan ettiği Laser kodlu bu seri, İşletim sisteminden tasarıma kadar çok konuşulacak. gelelim özelliklere.

Tasarım Şıklığı

tasarım

Tasarım olarak Zenfone 2 modeliyle aynı. 170 Gr ağrılığı var. kenar bölümleri ince olduğu için, elle tutuşu harika bir kolaylığa getirmiş durumda. 152.5  x 77. 2 mm yüzeyiyle, piyasa da yer alan diğer akıllı telefonlardan üstün durumda. çerçeve ve köşe kısımları ayrıntılı bir inceliğe sahip.

Donanım ve Performans Özellikleri

donanımperformans

5.5 İnçlik ekranı ve Piksel özelliklerininde 1080 kalitesinde olmasıyla beraber, kullanılış bakımından son derece üstün durumda.  Full HD ekranıyla beraber dilediğiniz gibi telefondan Film, Video ve resimlerinize bakacaksınız. Qualcomm Snapdragon işletim desteği mevcut. 2 GB RAM ve 16 GB Dahili hafıza yer almakta.

Yazılım Farkı

yazılım

5.0.2 Lollipop özelliği yüklü. buda çoğu güncelleme ve daha hızlı işletim sistemini beraberinde getirmekte. ZEN UI Adlı arayüzü mevcut. buda daha renkli bir ekran ve daha akıcı bir menüyü sağlamış. Widget gibi değişik ayrı temalar ve menü grafik sağlayıcıları mevcut. Zenfone Laser klasörü başlığı altında bir  menü var. buradan dilediğiniz uygulamaya erişmek artık eski modellere göre daha kolay olacak.

Kamera Özelliği

kamerazenfone

13 MP Kamerası ve arkasında yer alan 2 Farklı Flash desteği var. 2 Farklı Flash özelliği sayesinde, artık en karanlık ortamlarda çekim imkanı ve Full HD Yakalama özelliği yer alacak. ön kamerası ise 5 MP. bu da diğer modellere oranla daha önde olduğunun en büyük ispatı. daha renkli ortam çekimi, daha hareket algılama çekim hızına kadar birçok yerde özel çekimler yapacaksınız.

FİYATI

Fiyat olarak uygun fiyata avantajıyla geldi. piyasada Zenfone 2 Laseri, “1000 Tl” olarak almak artık mümkün.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu