Android Haberleri

Android Marshmallow Gizli Dosyalara Nasıl Bakarım?

Marshmallow’da  Gizli Dosyalara Nasıl bakılır

Marshmallow

Android Marshmallow sayesinde telefonlara o kadar iyi ve  o kadar sağlam özellikler girmeye başladı ki, artık telefon üzerinde mükemmel işler yapacaksınız. Android Marshmallow tamamen telefonların daha iyi ve daha çok kullanılmasına olanak vermek için güncellenen bir sürüm.  bu sürüm sayesinde,  rahatlıkla telefonu kullanacak ve her güncellemeyle beraber birçok yeni özellik katkısı alacaksınız.

Gizli Dosyalara Nasıl? Bakarım diye soran birçok kullanıcı da var. Gizli dosyalar sayesinde, telefon üzerinde güvenlik açıkları söz konusu olamaz. bu sayede güvenli ve şifreleme sistemi sayesinde diğer telefonlardaki sürümlere oranla çok fazla rahat bir kullanım yaparsınız.

– Ayarlar- Donanım ve USB En altta yer alan Keşfet yazan tere gelin. artık burada size ait olan yada telefonun en gizli dosya verilerinin yer aldığı bölüme gelmiş olursunuz.  dosya saklama verileri sayesinde, telefon üzerinde bilgiler çok  daha açıkça saklanırken, aynı zamanda, ayarları da düzenlemeler yaparak, daha gelişmiş bir sekmen de telefon kullanmış olursunuz. bu sayede de en gelişmiş ve en çok performans sunan Marshmallow deneyiminden fazlasıyla yararlanmış olacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu