Oyun Haberleri

En İyi 5 Zeka Oyunu

Cep telefonunuzda oynayabileceğiniz oyunlardan en iyilerini inceleyerek beğeninize sunuyoruz.

Paperama

Herkes hayatında origami kelimesini duymuştur. Bu oyunu telefonunuzda oynamak için harika bir uygulama. Kağıt katlama sanatı olarak bilinen bu oyun oldukça eğlenceli. Oyunda ilk başlarda ne kadar basit diyebilirsiniz. Fakat ilerleyen bölümlerde oldukça zorlanacaksınız. Yine de çok eğlenebileceğiniz oyunlardan biri olacak.

Dooors

Oyun tamamen bir oda içinde geçiyor. Ardından odanın içinde yer alan ipuçlarından yararlanarak diğer bölümlere geçiyorsunuz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda 80 adet oda yer alıyor. Sizi oldukça zorlayacak bir oyun. Zorlanırken eğlenebileceğiniz bu oyunda bazen cihazı sallayarak level atlamanız gerekecek. Oyunu oynarken bir taraftan da çözmüş olacaksınız.

WaterColors

Zihninizi çalıştırmak istiyorsanız bu oyun tam size göre. Oyunun oynama şekli aynı renkleri birleştirmekten geçiyor. Değişik renkleri kullanarak aynı renkler elde etmeniz gerekiyor. Oyun oldukça eğlenceli ve zekaya dayalı bir oyun.

Kiwanuka

Ücretli uygulamalar arasında yer alan bu oyunla vaktinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Oyunda bazı nesneler var ve bu nesneler belli yerlerde kümeleniyorlar. Sizden bu nesnelerden kaçarak belli yerlere ulaşıp level atlamanız isteniyor.

Tangram

7 adet geometrik parçayı birleştirerek farklı şekiller yaratmanızı sağlayan güzel bir zeka oyunu daha. Tangram oyununun her yaş gurubundan oynayıcısı mevcut.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu