Spyhunter 4 tamamen kaldırma

Bir ziyaretçimiz bilgisayarında bulunan programını bir türlü kaldıramadığını ve artık bilgisayarı kırma noktasına gelerek bizden yardım istemiştir.

SpyHunter programı için yaptığımız ufak bir gezintiden sonra oldukça kaldırmada problem çekenlerin olduğunu görüyoruz. Bizde bu programı kurduk ve kaldırma işleminde size yazdığımız adımları uygulayarak kaldırdık.

İlk olarak bilgisayarınızın sağ alt köşesinde bulunan SpyHunter ikonuna basıp, mouse sağ tık ile “exit” sekmesine basıp programı kapatıyoruz.

Daha sonra Windows(başlat) tuşu ile birlikte R tuşuna basıp çalıştırı açıyoruz. Eğer bu şekilde açamazsanız manuel olarak başlat sekmesinden çalıştırı bulup tıklayınız. Çalıştır açıldıktan sonra appwiz.cpl yazıp enter tuşuna basınız.

Listeden SpyHunter bulup sağ tuşa tıklayarak kaldır/değiştir’e tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkan sekmelerde sırasıyla Ok, Yes, ve Proceed With Unistall butonlarına tıklamanız yeterli olacaktır. Bu işlem tamamlandıktan sonra Reboot Now çıkacaktır. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve artık SpyHunter programı silinmiş olacaktır.

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

4 Yorum

 1. Filiz

  16 Nisan 2018 at 16:25

  islemleri yaparken kaldir/degistir asamasinda hata veriyor 🙁 “installer failed with error code:1.” diyor kaldirilmiyor. biktim su spyhunterdan ya artik bilgisayarimi ve beni rahat biraksiz istiyorum :((

 2. Teknoloji

  16 Nisan 2018 at 19:45

  Musait bir zamanda teamwier ile bağlanıp deneyelim isterseniz filiz hanım

 3. mümtaz

  2 Aralık 2018 at 02:29

  Windows 7’de işlemleri aynen denedim. YES’e basınca yine aynı Spyhunter’in reklamı çıkıyor.

 4. Sercan

  15 Mayıs 2019 at 14:54

  silinmedi. kardeş daha detaylı güncel güzel bilgi paylaşır mısın?

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir