Kategoriler
Genel

Netflix Türkiye yayın akışı

Netflix Türkiye yayın akışına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

netflix-yayin-akisi

Dünyanın en büyük internet televizyon ağı Netflix artık Türkiye pazarında.Büyük yatırımlar ve ortaklıklar ile gelen Netflix 22 Eylül 2016 günü itibari ile Türkçe hizmet vermeye başladı.Türkçe dil desteği ve Türk dizileri ve birçok filmleri arşivlerine katarak kullanıcılarına geniş bir hizmet vermek istiyor.Netflix Türkiye resmi internet sitesinde yapılan açıklamada birçok dizi ve filmi yayınlanacağını açıkladı.

İşte o duyuru;

Netflix; Güneşi Gördüm, Kelebeğin Rüyası, Recep İvedik 4, Düğün Dernek 1 ve 2 gibi oldukça popüler filmleri ve Leyla ile Mecnun, Suskunlar, Karadayı, Ezel, Kurt Seyit ve Şura, Diriliş Ertuğrul ve Filinta gibi dizileri içeren güçlü bir koleksiyonu Türk izleyicisine sunmaya hazır.

Netflix Hakkında

Netflix, 190’dan fazla ülkede 83 milyonun üzerinde üyesinin günde 125 milyon saatten fazla dizi ve film izlediği, üyelerine orijinal diziler, belgeseller ve sinema filmleri sunan dünyanın lider internet televizyonu ağıdır. Üyeler içerikleri istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı cihazların hemen hemen tamamında izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Netflix kullanıcı sayısı artmaya başladıktan sonra kullanıcılar yayın akışlarını takip etmek isteyecektir.Teknoscrool.com olarak Netflix yayın akışı sayfasını sizlerle paylaşmak istedik.Aşağıdaki linke tıklayarak Netflix yabancı film,dizi,Türkçe film ve dizi yayın tarihlerine ulaşabilirsiniz.

Netflix Türkiye yayın akışı

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir