Genel

Bayramda vizyonda olup heyecanla izlenebilecek 3 film önerimiz

Kurban Bayramında kurban kesme ve akrabaları tanıdıkları gezme işleri tamamlandıktan sonra gözler sinema salonlarında olacaktır.9 günlük kurban bayramı tatili içerisinde bu hafta hangi film var diyorsanız sizlere ufak bir rehber hazırlamak istedik.

İlk Film Suikastçi

suikast-filmiİlk filmimiz adrenalin ve gerilim filmlerini severlere hitap ediyor.Özellikle Jason Statham hayranları bu filmi kaçırmayacaktır.Suikastçi filminin kadrosunda Jason Statham,Jessica Alba,Tommy Lee Jones gibi başarılı oyuncular yer alıyor.Daha önceki Mekanik filminin devamı olan Suikast filmi bu haftada vizyonda olacak kaliteli filmler arasında yer almaktadır.Mekanik filminde de en son sahnede devamı geleceğine kesin gözüyle bakılıyordu.

En son mekanik filminde emekliliğe ayrılan Bishop, sessiz sedasız bir hayat sürerken iş verenler tekrardan onu buluyorlar ve son kez faydalanmak istiyorlar.

İkinci Filmimiz Kayıp Balık Dori

kayip-balik-doriİkinci filmimiz ise çocuğunuz ile yada yiğeninizi sinemaya götürmek istiyorsanız Kayıp Balık Dori tam size göre.Pixar şüphesiz en iyi animasyonları yapan şirketler arasında yer alıyor.

Kayıp Balık Nemo’dan sonra bu filme çocuklar çok büyük ilgi gösteriyor.Belli bir yaşın altındaki çocuklar kendisi gidemediği için yanında velisi olarak gitmek zorundasınız.Ama emin olun size hayran kalacaksıız.Kayıp Balık Dori heyecanı okyanusun bir ucunda diğer ucuna kadar devam edecek.Bu haftada vizyonda olacak olan bu animasyon 97 dakika sürmektedir.

Üçüncü film BEN-HUR

ben-hurSon önereceğimiz 3.film ise BEN-HUR filmidir.9 Eylül 2016 günü vizyona giren film Macera,Drama ve Tarih tutkunlarına hitap eden bir filmdir.ABD yapımı olan bu film 141 dakika sürmektedir ve bu hafta vizyonda olmaya devam edecektir.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu