Bilim ve Teknoloji

Yeni Megane paket özellikleri neler?

Yeni Megane hem tasarımı hem donanımı ile büyük ilgi görüyor.Renault Talisman ile başlayan tasarım megane’da karşımıza çıkıyor.

6

Türkiye’de Yeni Megane Joy, Touch, Icon ve GT-Line olmak üzere 4 ekipman seviyesi ile pazarda yerini alıyor. Bu ekipman seviyeleri benzinli ve dizel motor seçenekleri ile eşleşiyor.

GT versiyonu 1.6 TCe 205 bg ve 1.6 dCi 165 bg seçenekleri ile özel sipariş ile satışa sunulacak.

Joy’da perde hava yastıkları, ESP + hill holder, cruise control, manuel klima, elektrikli ön ve arka camlar, 4,2 ekran & multimedya sistemi, USB & Bluetooth, 6 LED gündüz farları, 16 inç jantlar dikkati çekiyor.

Touch’ta ise yağmur sensörü ve otomatik yanan farlar, elektronik klima, eller serbest kart sistemi, deri direksiyon simidi, arka park sensörü, C şeklinde LED gündüz farları, krom çerçeveli ön sis farları, 16 inç alüminyum alaşımlı jantlar bulunuyor.

Icon & GT Line’da da elektronik el freni, geri görüş kamerası, multisense, 7 inç dokunmatik ekran & R Link 2.0, elektrikli katlanır yan aynalar, Full-LED farlar, 17 inç alüminyum alaşımlı jantlar, 8,7 inç dokunmatik portre ekran formatı ile R.link 2 ve sürüşe yardımcı teknolojiler opsiyon olarak sunulacak.

Yeni Megane Türkiye pazarında benzinli ve dizel motor seçeneğine sahip bulunuyor. Benzinli Yeni Megane 1.2 TCe 130 bg, Dizel Yeni Megane ise 1.5 dCi 90 bg & 110 bg, 1.5 dCi EDC 110bg ve 1.6 dCi 130 bg seçenekleriyle satılacak.

1.2 Tce 130bg EDC ve 1.6 16V 115 bg benzinli ve 1.6 dCi 165bg EDC dizel motorları ise 2016 yılının ikinci yarısında üretilecek.

Yeni Megane ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu