Bilim ve Teknoloji

TT175 ekran görüntüsü nasıl alınır?

TT175 ekran resmi nasıl çekilir?

TT175 ekran görüntüsü nasıl alınır

Türk telekom ve Avea’nın son çıkardığı TT 175 akıllı telefonu büyük ilgi gördü.Akıllı telefonlarda artık o kadar çok çeşit var kı almaya karar vermeniz ile almanız arasında aylar geçebiliyor.Akıllı telefonların en çok kullanılan özelliği olan ekran resmi almaktadır.TT 175 ekran resmi nasıl çekiliyor diye merak ediyorsanız sizlere cevap vermek istedik.

TT 175 modelide diğer modellerde olduğu gibi ekran görüntüsü almak işlemi aynı sayılır.TT175 ekran görüntüsü almak için Ses Kısma Düğmesi ve Güç Düğmesine aynı anda basın ve 1-2 saniye sonra deklanşör sesi gelecektir.Daha sonra menüden galeriden Screenshots klasöründen ekran görüntüsü resminize ulaşabilirsiniz.

TT175 modelinde 5.5 inçlik Full HD ekranı yer alırken en dikkat çeken özelliği ize parmak izi okuyucusu olmasıdır.Ayrıca performansına göre telefonun fiyatı gerçekten çok iyi diyebiliriz.Şu anda TT175 peşin olarak 899 TL’den satılıyor ve tarife seçenekleri ilede taksit şeklinde faturanıza ekleterek alabilirsiniz.Detaylarına ise http://www.avea.com.tr/web/telefonlar/TT175 bu adresten ulaşabilirsiniz.

TT175 hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu telofonu kimseye tavsiye etmem telefon kendi kendine kapaniyor ve musteri hizmetlerini aradim teknik servis tlini istedim hastane numarasi vermistürk telekomda musteri cidiyeti yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu