Android HaberleriBilim ve Teknoloji

Samsung Galaxy Xcover 3 ABD Pazarında Satışa Sunuldu

Samsung Galaxy Xcover 3 ABD Pazarında Satışa Sunuldu

Samsung Galaxy Xcover 3

Güney Koreli teknoloji ürünleri tedarikçisi Samsung tarafından gerçekleştirilen açıklama ile yeni amiral gemisi niteliğindeki Galaxy S6 sonrası tanıtımı gerçekleştirilen bir çok modelden bir tanesi olan Galaxy Xcover 3 modelinin Amerika Birleşik Devletleri pazarında satışa sunulduğu belirtildi.

Zırhlı kırılmaz yapısı ile dikkat çeken yeni modelin ABD pazarında satışa sunulması ile bütün dikkatleri üzerine çektiği değerlendirmesi yapılırken cihazın üstün askeri dayanıklılık sertifikasına sahip olan IP67 sertifikası ile satışa sunulduğu açıklaması yapıldı. Cihazın 1.2 Ghz dört çekirdek işlemcisinin yanında 4.5″ ekran genişliği dikkat çekiyor.

Satışa sunulan Galaxy Xcover 3 modelinin 8 GB dahili veri depolama alanına sahip olduğu belirtilirken cihazın 1.5 GB sistem belleği ile kullanıcı karşısına çıktığı belirtildi. Cihazın, Google tarafından geliştirilen Android 4.4 KitKat işletim sistemi ile piyasaya sürüldüğü belirtilirken 2200 mAh batarya gücü ile piyasada olduğu değerlendirmesi yapıldı. Cihazın ön kamerasının 2 MP olduğu arka yüz kamerasının ise 2 MP olduğu belirtilirken, cihazın orta seviyede kullanıcılar için üretildiği yorumları yapılıyor. Cihazın ABD pazarında satış fiyatının 300 $ civarında olduğu belirtilirken, Türkiye pazarında Samsung Galaxy Xcover 3 modelinin satışa çıkıp çıkmayacağına dair herhangi bir açıklama henüz gerçekleştirilmedi.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu