Bilim ve Teknoloji

Samsung Galaxy S7 Yeni Özellikleri

galaxy-s7-özellikleri-fıyatı

Samsung, Uzun zamandır yeni modeli olan  Galaxy S7 üzerinde çalışmalarına devam ediyor.Telefon hakkında sürekli güncel bilgiler gelmeye devam ederken, aynı zamanda ” Test” aşamalarından da geçmeye devam ediyor.Galaxy S7 modelinde, gerçekten tasarımdan, İşletim ve sistemsel özelliklere kadar, birçok konuda yepyeni özellikler bulunuyor.bir yandan da yeni güncelleme ve özelliklerin nasıl olacağı konusunda bilgiler de sızmaya devam ediyor.

Galaxy S7 Modeli, diğer modellerden farklı olacak.tasarımına yeni kullanım farkları ve rahat kullanım içinde bazı özellikler gelecek. Telefon bu sayede hiç olmadığı kadar kullanışlı ve teknik özellikler olarak da, bir önceki modellerin tam terinde güzel değişmelerle piyasaya çıkacak.

Galaxy s7, ” Kavisli” bir ekranla gelecek.Ekran tasarımının üst düzey olması için, Tasarımı yapan Uzmanlar, Kavisli ve elle dokunuş bakımından daha rahat olması için adeta savaşıyorlar. Snapdragon 820 İşlemcisiyle gelmesi bekleniyor. Ama telefonda bunun yanında, güncellemelerin de olacağı düşünülürse, 2016 yılına özel daha farklı bir İşlemci de kullanılabilir.

5.7 İnç Kavisli Ekranı sayesinde, Kullanıcılar Note benzeri bir ekranda telefon kullanmış olacak.Ekranın yanı sıra ” 4GB RAM” özelliği de, telefonu hız Performansı olarak daha çok yükseltecek.Ayrıca, yükselebilen Depolama alanıyla beraber, diğer modellere de benzemeyeceği ortada.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu