Bilim ve Teknoloji

Reeder P11SE Max ile P11SE Art karşılaştırması

Reeder P11SE Max ile P11SE Art arasındaki farkların neler olduğunu merak ediyorsanız sizlere güzel bir tablo hazırlamak istedik.

p11se max ile p11se art farkları

Teknoscrool.com olarak elimizden geldiği kadar sizlerden gelen telefon karşılaştırma isteklerine cevap vermeye çalışıyoruz.Hüseyin isimli bir ziyaretçimiz bize Reeder P11SE Max ile P11SE Art arasındaki farkları yazmamızı istemiştir.İki telefon arasında ortalama olarak 200 TL civarında fark bulunmaktadır.200 TL fiyat farkı ile P11SE Max alınır mı? Yoksa P11SE Art modeli yeterli olup olup olmadığı konusunda bilgilendirmek istiyoruz.İki telefonun özellikleri ortalama olarak birbirine çok yakın diyebiliriz.

Ayrıca özelliklerinden uzun uzun bahsetmek isterdik fakat yazımızı okurken sıkılabilir ve modelleri karıştırabileceğiniz için sizlere basit bir excel tablosunda karşılaştırma hazırlamak istedik.

p11 karşılaşma

Sonuç olarak baktığımızda P11SE Max telefonu hız olarak daha donanımlı olduğunu belirtelim.P11SE Art modeli de Max modeline göre özellikleri çok kısılmış bir model değil.Eğer sizin için 200 TL önem arz ediyorsa P11SE Art modelini tercih edebilirsiniz.200 TL önemli değilse tabiki P11SE Max modelini tercih ediniz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu