Pinterest Hesabını Kalıcı Olarak Silme

tamamen nasıl silinebilir?

pinterest tamamen silme,

Pinterest hesabını silmek için bir kaç adım uygulayabilir ve dakikalar içinde Pinterest hesabınızdan tamamen çıkış yapabilirsiniz.

İlk olarak Pinterest hesabına giriş yapın. Ardından ana sayfa kısmına gelin. Ana sayfaya geldikten sonra ekranda sağ üst kısımda bulunan isminize tıklayın. Profil sayfasına geldikten sonra ilk olarak anahtar sembolüne ardından da açılan seçenek bölümünden Hesap Ayarları kısmına tıklayın.

Hesap ayarlarına geldikten sonra Hesabı Devre Dışı Bırak kısmına tıklayın. Bu bölümde karşınıza hesap silme kısmı çıkacaktır. Hesap silme nedenini belirleyerek Hesabımı Kalıcı Olarak Kapatın kısmına tıklayın. İşlemleri yaptıktan sonra karşınıza Evet e-postayı gönderin yazılı bir buton çıkacaktır. Bu butona tıklayın ve hesabınızı tamamen silin. E-posta adresinize Pinterest hesabından bir mail gelecektir. Bu e-postayı onaylayın ve Pinterest hesabınızından tamamen çıkış yapın.

Pintereset hesabını dondurma işlemi bulunmamaktadır. Hesabınızdan geçici olarak çıkmak istiyorsanız Çıkış butonunu kullanabilirsiniz. Çıkış yaptığınızda oluşturduğunuz Panolar hala görünür olacaktır. Hesabınızı tamamen kapattığınız takdirde tüm panolarınız silinir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir