Bilim ve Teknoloji

Mcafee İnternet Security Nasıl Etkinleştirilir

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte aynı ölçüde casus yazılımlarda bilgisayarları tehdit eden büyük virüsler haline geldi.

Mcafee internet security etkinleştirme

Bilgisayarınızı tehdit eden casus yazılımlara karşı Mcfee Antivirüs korumasını etkinleştirmek için aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

Mcafee İnternet Security programını ücret ödeyerek satın aldıysanız mailinize lisans şifresi gelecektir. Teknoloji mağazasından alınan Antivirüs programlarının şifresi ise kutu içinde verilmektedir.

Şifrenizi aldıktan sonra programı etkinleştirmek istiyorsanız ilk olarak resmi sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Resmi siteye giriş yaptıktan sonra ülke kısmını seçin. Ülke ile dil ayarlarını yapın ve şifrenizi girin. Daha sonra gönder kısmına basarak şifrenizi gönderin. Ekrana bir üyelik kısmı gelecek. Kayıt oluşturup daha sonra giriş yapın. Satın aldıklarım bölümünde yer alan Mcafee İnternet Security programının bulunduğunu göreceksiniz.

Bu kısımda satın alınan ürünleri yükleme kısmına tıklayın. Daha sonra gelen sayfada Mcafee İnternet Security adlı ürünü seçerek gelen ekranda yükle kısmına tıklayın. Program bu işlemden sonra indirilecektir.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu