Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

LG G4 Beat yorumları!

LG G4 Beat Özellikleri nasıl?

lg g4 beat yorumları

LG’nin üretmiş olduğu telefonlar arasında yer alan LG G4 Beat telefon uygun fiyatı ve performans özellikleri ile en çok tercih edilen telefonlar arasında yer alacak.

LG G4 Beat cihazın öne çıkan özellikeri içinde dikkat çekenlerden biride; lazer otofokus desteğinin olması. Kalınlık olarak yine sınıfta kalan telefonlar arasında yer alıyor. 9.9 mm kalınlık içeren cihaz, 5.2 inçlik bir ekrana sahip. 1080 x 1920 çözünürlüğü olan cihaz, IPS LCD ekrana sahip olmakla birlikte 423 ppi oranı ile son derece başarılı. İşlemci olarak; Snapdragon 615 kullanılmış. Bu işlemci cihaz için oldukça başarılı bir tercih.

Grafik işlemcisi Adreno 405 olan telefon 1.5 GB RAM değerine sahip. Ön kısımda 5 arka kısımda ise; 8 megapiksel özelliğine sahip olan kameraları yer alıyor. Lazer otofokus sayesinde ise; kameranın oldukça başarılı olduğu söylenebilir.

Cihazın kalınlığı 9.9 mm ve ağırlık olarak ise; 139 gram. Batarya büyüklüğü 2300 mAh olan cihazın 8 GB depolama alanı bulunuyor. 8 GB depolama alanının cihaz için yetersiz olması ve kalınlığının fazla olması cihazın eksi yönlerinden biri. Cihazın fiyatı ise; 1169 lira.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir