Bilim ve Teknoloji

Huawei Mate 8 Teknik Özellikleri

Huawei Mate 8 Amiral Gemisiyle Geliyor 

huawei mate 8

Huawei ” Akıllı Telefon” konusunda artık birçok yeni özellikleri denerken, aynı zamanda Teknik açıdan da daha güçlü telefonları üretmeye de devam ediyor. Yeni modeli olacak olan ” Mate 8 ” Modeli, piyasalar da güzel ve ilgi çeken bir etki de bırakacak. Çin Teknoloji sitelerinde yer alan haberlerde, telefonun tasarımı da dikkatleri çekti. Tasarımı zaten direkt dikkatleri çekerken, donanım ve işletim sistemi olarak da, diğer modellerine oranla daha güçlü bir telefon gerçekten de bizleri bekliyor.

” Metal Kasa Gövdesi” sayesinde, telefondan beklentileri zaten alacaksınız. Ayrıca İşletim sistemi ve birçok yeni performans yükselten özellikleriyle beraber, telefonu rahat bir kullanım yapacaksınız.

6. İnç Dev Ekran sizleri bekliyor. Ayrıca ekranın yan genişlikleri de gerçekten görülmeye  değer. Bu sayede o kadar güçlü bir telefon kullanacaksınız ki, son derece iyi Pikseller ve FULL HD Görüntüyü de kapsayan dinamik bir ekran sizleri bekliyor. Ekranın çok geniş olacağı gelen haberler arasında.

4GB Seçenekleriyle gelmesi bekleniyor. işlemci olarak da Huawei markasının rahat bir kullanım için, performans açısından son zamanların en yeni İşletim özelliğini de bu telefon üzerinde kullanacağını belirtti.

Mate 8 Modeli ” Hızlı Şarjı” destekleyecek. Hızlı Şarj sayesinde daha çabuk şarj yapacak ve diğer modellere oranla daha güçlü bir batarya desteği veriyor. Mate 8 hakkında haberler bu şekilde devam ederken, Markanın hayranları da merakla yeni modeli bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu