Bilim ve Teknoloji

GM 5 Plus Ahize’de cızırtı sorunu var mı?

GM 5 Plus sorunları ve çözümleri ile ilgi bilgileri paylaşıyoruz.

gm 5 plus sorunları var mı

General Mobile’ın son amiral gemisi modeli olan GM 5 Plus üst segment özellikleri ve fiyatı ile büyük ilgi gördü.1000 TL altında alınabilecek telefonların arasında en iyisi olma yolunda devam eden GM 5 Plus kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.Bir ziyaretçimiz bize GM 5 Plus telefonunda ahizede cızırtı olduğunu ve bu sorunun sadece kendisinde mi yoksa genel bir sorun olup olmadığını merak etmektedir.İnternette araştırdığımızda bu sorun ile karşılaşan çok fazla kişinin olmadığını görmekteyiz.Bu konuyu açarak acaba bu sorunun sadece bir telefondamı yoksa bu sorunu yaşayan başka kişilerin olup olmadığını merak ediyoruz.

Eğer GM 5 Plus ahizede cızırtı sorunu yaşıyorsanız ve sorunu halledip halletmediğinize dair yönteminizi bizimle paylaşırsanız çok memnun oluruz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

12 Yorum

  1. Sorun bende de mevcut ve servise göndermeme rağmen sistem güncellemesi yapılıp geri gönderildi sorun devam ediyor.Tiz sesi olan kişilerle konuşurken bariz ince rahatsız edici bi cızırtı geliyor.

  2. Alalı daha iki gün oldu cızırtı sesi geçer diye bekledim hala devam ediyor arada cızırtılı sesi geliyor sonra gidiyor gorsme yprknde aynısı npiym blmyrm

  3. telefonu ilk aldığımda (3 ay önce) bendede ahize sorunu vardı ¹haftaya geçti güncelleme sayesinde olabilir 2 hafta önce ekran sararmasından ötürü servise verdim ekran değişti yine ahize sorunu baş gösterdi. arada çıkan güncellemeler yüzünden olmasını ümit ediyorum.

  4. GM 5 kullanıcısıyım. Yeni almış olduğum telefonda görüşme esnasında cızırtı geliyor. Servise götürmeyi düşünüyorum.

  5. Telefon arayan olduğunda açtığımızda 5sn ses gelmiyor sonra geliyor sebebi ne olabilir.

  6. GM 8 aldım ve 2.günümdeyim telefon iyi güzel ama ahizenin orda cızırtı sesi var telefon konuşurkende telefon boştayken de ekran kapalıykende ahizenin ordaki cızırtı sesi gitmiyor garantiye vermelimiyim? Geçer mi?

  7. Ben gm8 telefonu kullanıyorum.Telefonun ön hoperlöründen sürekli cızırtı sesi geliyor.Teknik servise götürdüm sıfır telefon verdiler onda da bu sorun var.Nedeni nedir bilen varmı.

  8. Tekrar servise verin ali bey,

    Cevabınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu