Bilim ve Teknoloji

Facebook Oyun Bildirimlerine Kesin Çözüm Getiriyor

Facebook’tan Kullanıcılarına Müjde

Facebook üzerinden gelen oyun bildirimlerine kullanıcılar çok kızıyordu. Nasıl? kızmasınlar ki. Arkadaşlardan gelen Oyun istekleri ve arkadaşların da engellenememesi sorunu yüzünden, gerçekten kullanıcılar üzerinde büyük bir stres oluyordu. Sonunda bir açıklama geldi. Zuckerberg tarafından yapılan açıklama da,  Facebook oyun isteklerine net çözümlerin geleceği bildirildi.

Zuckerberg tarafından gelen açıklama da, ” Oyun isteklerinin çok fazla şikayet edildiği ve yakın bir zamanda bu konuya ilişkin olarak kesin bir çözümün geleceğini belirtti.”  Bu açıklama üzerine kullanıcılar da gerçekten sevindi.  Çünkü, gelen oyun istekleri ve yakın çevrenin de Silinememesi yada engellenememesi gibi sorunlar yüzünden, insanlar artık bu duruma bir çözüm arıyordu. Sonunda buna bir çözüm getirildi.

facebook kurucusu Zuckerberg tarafından bu duruma kesin bir çözüm geleceği belirtildi.  bu çözüm sayesinde artık  kullanıcılar rahat bir nefes alacak.Facebook üzerinden oyun istekleri gelmeyecek.  bazı kullanıcılar oyunlarda mı? kalkacak yorumunu yapıyor ama böyle bir durum söz konusu olamaz.  Çünkü,  oyunların kalkması Facebook’un hayran kaybetmesine nede olabilir. Çünkü, Facebook tarafından geliştirilen oyunlar, artık kullanıcılar tarafından çok fazla seviliyor. Oyunlar kalkmayacak ama oyun isteklerini de almayacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu