Bilim ve Teknoloji

Facebook “Çok Sık Deniyorsun Daha Sonra Tekrar Dene” Hata Çözümü

Facebok Çok Sık Deniyorsun Daha Sonra Tekrar Dene hatasının çözümü

14

Facebook üzerinde bazen donanımsal bazı hatalar meydana gelmekte. bu hatalar yüzünden de Facebook kullanıcıları gerçekten mağdur olmakta. Özellikle sayfa açılırken bazı hatalar vermesi yüzünden, kullanıcılar tekrar tekrar deneyerek strese girmekte. Bu hataların da elbette bazı çözümleri vardır. ” Çok Sık Deniyorsun Daha Sonra Tekrar Dene ” şeklinde alınan hatalarda kullanıcıların canını çok fazla sıkıyor. Bunun da elbette çözümü var.

Tarama Verilerinin Silinmesi gerekiyor. Çünkü, Google üzerinde sadece Facebook odaklı gezintiler  olmaz. Bu nedenle de arama geçmişlerinin silinmesi gerekiyor. Facebook gibi milyonların kullandığı bir sayfa, elbette bazen yoğunluktan dolayı hataları verir. ama bu hataları temizlemekte yine size kalıyor.

CTRL-SHİFT-DEL yaptığınız zaman, Google Chrome üzerinde Tarama Verileri için Ayarlar bölümü açılır. burada zaten yapmanız geren bellidir. Ayarlar kısmından ” Tarama Verileri ” yazan yere tıklayın ve artık Silme işlemini gerçekleştirin. Bu işlem sayesinde Facebook üzerinde yaşanan sıkıntıların hiç biri tekrar yaşanmaz.

Google Chrome üzerinde yer alan taramaların ” Facebook Çerez” denen ayarla karşılaşması yüzünden de bu tarz sıkıntılar meydana gelir. Bu nedenle de arama geçmişlerinin kesinlikle ama kesinlikle silinmesi şart.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu