Bilim ve Teknoloji

Chrome Facebook Bildirimleri Nasıl Kapatılır

Chrome Facebook Bildirimleri Nasıl Kapatılır?

chrome

Son günlerde sıklıkla sorulan sorulardan biride Chrome’da Facebook bildirimlerinin nasıl kapatılacağı ile ilgili. Birbiri ile senkronize olan hesaplar bir süre sonra can sıkıcı hale gelebiliyor. Chrome’da Facebook bildirimleri kapatmak için aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Bilgisayarda; Chrome açarak pencerenin sağ üst kısmında bulunan ad ve e-posta adresinin bulunduğu yere tıklayın. Chrome’da oturum aç yazan yere tıklayın. Google hesabınız ile oturum açın. Ayarlarınızı özelleştirmek üzere Ayarlar kısmına tıklayın. Bu kısımda gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Android’de; Google Chrome uygulamasını açarak işleme başlayın. Ardından üç nokta olan Chrome menüsü içine giriş yapın. Ayarlar/Chrome’da oturum aç yazan kısma tıklayın. Giriş yapmak istediğiniz hesabın üzerine tıklayın. Oturum Aç kısmına dokunarak işlemi sonlandırın.

İphone yada İpad’da; Google Chrome uygulamasını açarak Chrome menüsü içine giriş yapın. Ayarlar/Chrome’da oturum aç kısmına dokunun. Giriş yapmak istediğiniz hesabın üzerine tıklayın. Oturum Aç kısmına dokunarak işlemi sonlandırın.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu