Bilim ve Teknoloji

BS Player ile Film ve Dizilere Uygun Altyazı Nasıl Bulunur?

Video oynatıcı denilince akla ilk gelen program kesinlikle BS Player olmaktadır.Peki en uygun alt yazılar nasıl bulabilirim diye merak ediyorsanız bu yazımız tam size göredir.

bs player alt yazı bulma

Yabancı filmleri izlerken altyazı bulmakta zorluk çekiyorsanız video oynatıcılarından biri olan BS Player’dan faydalanabilirsiniz. Uygulamanın altyazı bulma alternatifi sizi düzgün altyazılarla buluşturacak.

Türkçe dublajlı filmleri sevmiyorsanız; altyazılı filmleri tercih etmeniz gerekir. Uyumlu altyazı bulmak sizi zorladığında uygulamanın altyazı bulma özelliğinden faydalanabilirsiniz. Uyumlu altyazıyı nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki işlemleri uygulayın.
İzlemek istediğiniz filmi açın ve ekranda sağ kısma tıklayın. Gelen menü içinde Altyazılar kısmını bulun. Uygulama ingilizce ise Subtitles kısmını bulun. Altyazılar kısmına tıklayın ve Altyazıları çevrimiçi kontrol et-Tümü seçeneklerine sırayla tıklayın.

Ardından karşınıza yeni bir ekran gelecek. Gelen ekran üzerinde uygun altyazılar görünecektir. Bu kısımdan filmin ismiyle aynı altyazıyı seçerek Seçileni indir kısmına tıklayın. İndirme bittikten sonra altyazı video dosyası içine eklenmiş olacaktır

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu