Apple iOS Haberleri

İOS 9’da şarj tüketimi nasıl oldu

İOS 9 şarj kullanımı nasıl

ios 9

Bildiğiniz üzere İOS 9 güncellemesi geldikten sonra güncellemeyi kabul eden telefon sahipleri yada tablet sahipleri hemen dün akşam güncellemelerini yaptı.Baştan aşağı güzel bir değişiklik veren güncellemede ilk yorumlar olumlu olarak gelmeye başladı.

Tabi İOS 9’da geçmeyen bir çok kullanıcı mevcut.Bunların en başında geçmemesinin sebeblerinden bir tanesi ise şarj tüketiminin nasıl olacağı.Genellikle güncellemelerden sonra şarj tüketimler farklılık gösterebiliyordu.İOS 9 telefonuna güncelleyip şarj süresinin nasıl gittiği konusunda sizleren yorumlar bekliyoruz.

Bu sayede güncelleme yapmayanlara ön fikir vermiş olacaksınız.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Şarj tüketimi aşırı fazla , bazı iyileştirme sonucu düzelebilir . Aşırı tüketiyor.

  2. Şarj çok farkedilir derecede hızlı tükenmeye başladı. 1 saate yakın uzama sağlanacağı bildirildi ancak bu aksi yönde ilerleme gösterdi. Yeni güncelleme bekleniyor.

  3. Sakın güncellemeyin. Şarj tüketimi azalsın diye güncellendim ama şarj tüketimi 2 katına çıktı. 1 haftalık telefon olduğu için hemen fark ediliyor.

  4. Merhabalar ben ipone 5 s kullanıcısıyım ve telefonum daha yeni 1 aylık bir cihaz
    Sarjım daha iyi olacak diye yükledim fakat sarjım çok hızlı tükendi tasarruf modunu açmama ragmen sarj dayanmıyor birde telefonu saj edince tasarruf modundan cikiyor herseferinde tekrar acmak lazim normal kullanimda oglene kadar sarjim bitiyor

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu