Apple iOS Haberleri

Apple Pencil ne kadar dayanıklı?

Apple Pencil yorumları neler?

apple pencil ne kadar sağlam

Apple Pencil satışa çıktıktan sonra youtube.com üzerinden ne kadar sağlam olduğuna dair testler gelmeye başladı.Zach Straley isimli youtube.com kullanıcısı sıfır olarak kutusunda Apple pencil ve İpad pro alarak test etmeye başladı.Bir çok kişi bu ürünleri alamazken bu kadar test videoları nasıl çekiliyor çok merak edilmektedir.Apple Pencil’in şarj konusunda bazı sıkıntılar yaşandığı daha önceden konuşulmuştu.

Apple Pencil,İpad Pro’nun altın şarj için takıldığında yanlışlıkla ona çarpıp pencil’a zarar verme olasılığınız bulunuyordu.Bu youtube.com kullanıcısı Apple pencil’ı şarja taktıktan sonra sağa sola doğru sert bükmeler yaparak nasıl bir hasar oluşacağını test etmeye çalıştı.

Normal bükmeler ile hasar veremedi.Apple Pencil yukarı aşağı esnetmeler yaptı.Son olarak artık kalemi boşluğa çıkartarak vurmaya başladı.En sonunda kalemi kırmayı başardı.

Apple pencil’in ucunu eğdikten sonra yakın çekim ile gösterdi.Fakat şarj ucunda herhangi bir hasar oluşmazken plastik aksamından kırıldı.İki eli ile ortadan kırmaya kakalktı ama bir türlü kıramadı.Bütün gücünü denediği her halinden belli olan kişi kıramadan testi bitirdi.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu