Kategoriler
Genel

Müdür Ne’Aptın bilet fiyatları ne kadar?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Müdür Ne’Aptın kapalı gişe!

tolga çevik

Tolga Çevik 1 yıl aradan sonra sahneye fırtına gibi dönüş yaptı.Müdür Ne’Aptın ile hayranlarına çok güzel dakikalar yaşatacak olan Çevik’in gösterileri Star tv ekranlarında yayınlanmaktadır.Bir ziyaretçimiz Müdür Ne’Aptın bilet fiyatlarının ne kadar olduğuna dair ve nereden alabileceğine dair bilgi istemiştir.

Müdür Ne’Aptın için bilet almak istiyorsanız http://www.biletix.com/etkinlik/TT25A/ISTANBUL/tr# bu adresi kullanmanız gerekmektedir.Fiyat bilgileri ve tüm detayları gösterilmektedir.Size tavsiyemiz bilet alacaksanız devamlı kontrol etmeniz gerekmektedir.Çünkü bilet kalmıyor.

Arkadaşım”, “Yönetmen”in hayalgücüyle yine herhangi bir ülkede, herhangi bir şehirde, hatta uzayda akla hayale gelmeyecek maceralara atlıyacak ve herkesi eğlenceli komik sahneler izletmeye çalışacak. Arkadaşım Hoşgeldin’de olduğu gibi kahkaha dolu anların yaşanacağı Müdür Ne’aptın programında hikayeler izleyicisiyle birlikte ve tamamen doğaçlama gelişecek.

Not: Eğer Müdür Ne’Aptın canlı olarak izleyemiyeceksiniz her hafta pazar günleri Star tv ekranlarında yeni bölümü yayınlanacaktır.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir