Genel

Diriliş Ertuğrul bu hafta yeni bölüm var mı?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm neden yok?

diriliş ertuğrul bugün yeni bölüm var mı

Diriliş Ertuğrul dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren her hafta çarşamba günleri büyük bir ilgi ile izlenmeye devam ediyor.İlk bölümünden itibaren izleyici sayısını artıran Diriliş Ertuğrul, her hafta reyting sonuçları ile zirveden uzun süre inmeyecek gibi gözükmektedir.Diriliş Ertuğrul dizisinde son hafta yayınlanan bölüm’de Dodurga obasının beyi Tuğtekin bey, Noyan tarafından öldürüldü.Ayrıca dizide Tuğtekin beyin eşinin karakterini canlandıran Burcu Kıratlı (Gökçe Hatun)’da ölerek diziden ayrıldı.Tuğtekin karakterini canlandıran Uğur Güneş, kendi instagram hesabından yaptığı açıklama duygulandırdı.

Diriliş Ertuğrul bu hafta yeni bölüm var mı?

Diriliş Ertuğrul fanatikler bu hafta yeni bölüm olup olmadığını merak ederken malesef kötü bir haber vermek zorunda kalıyoruz.18 mayıs 2016 günü yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul 59.bölüm malesef bu hafta yayınlanmayacaktır.Yapılan açıklama şöyle; Dizinin ertelenmesinin sebebi ise UEFA Avrupa Ligi’nin final maçı’nın naklen TRT1’den yayınlanacak olması gösterildi. Sevilen dizinin resmi facebook internet sayfasından bu durum için şu şekilde bir açıklama yapıldı.

İşte yapılan o açıklama: Diriliş Ertuğrul’un 59. bölümü önümüzdeki hafta UEFA Avrupa Ligi Final yayını nedeniyle 25 Mayıs’ta yayınlanacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİ SEZON FİNALİ YAPMIŞTIR.EYLÜL AYINDA BAŞLAYACAKTIR.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu