Facebook uygulaması kaldırırsanız yüzde 20 şarj artıyor

Günümüzde artık akıllı telefonlar 24 saat geçemeden şarja takılıyor.Hatta bir çok kişi telefonlarını günde 2 kez şarj etmek zorunda kalıyor.

Akıllı telefonların en büyük dezavantajlarından bir tanesi ise malesef şarj süreleridir.Ne kadar teknoloji gelişse de şarj süreleri bir türlü uzamıyor.Telefonlarda şarj sürelerini artırmak için hemen hemen her gün yeni teknikler sunulmaktadır.Son olarak uygulamasını kaldırmak yüzde 20 oranında şarj süresinin arttığı söylenmektedir.Mantık olarak tabiki şarj süresi uzayacak.Nedeni ise uygulaması telefonlarda en aktif kullanılan bir uygulamadır.

Facebook’ta neler yaşanmış diye her seferinde giriş yaptığımızda 3G mobil veriyi kullanıyoruz ve mobil veri bağlantısı en çok şarj götüren kısımdır.Uygulama olmayınca şarj tabiki uzun gidecek fakat facebook uygulamasını sırf şarjı yüzde 20 oranında uzun gitsin diye kaldırabilecek varmı?

Facebook uygulamasını kullanan ziyaretçilerimize soruyoruz? Facebook uygulamasını şarj süresini artırmak için kaldırmayı düşünür müsünüz?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir