Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Xiaomi Mi 6 microSD hafıza kartı takılıyor mu?

Xiaomi Mi 6 resmi olarak tanıtıldıktan sonra birçok kişi tarafından bu telefonun özellikleri çok beğenildi.

xiaomi mi 6

Ülkemizdeki 3000 TL üzerindeki dev markaları kafa tutan Mi 6 modelini inceleyenlerin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor.

Xiaomi Mi 6 modeli tüm donanımı ile üstün bir telefon olduğunu kanıtladı.Fakat bu telefonda tek bir eksiklik bulunmaktadır.Aslında bu eksiklik kullanıcılara göre değişmektedir.Bir ziyaretçimiz bize Xiaomi Mi 6’ya microSD hafıza kartı takılıp takılmadığını sormuştur.Xiaomi Mi 6 resmi özelliklerine baktığımızda malesef hafıza kartının takılmadığını görmekteyiz.Mi 6 modelinde 64 GB’lık dahili depolama hafızası bulunmaktadır.Bu hafıza oldukça büyük bir kapasiteye sahip olduğunu belirtelim.

Günümüzde birçok kişinin hafıza kartı maksimum 32 GB seviyelerinde gezmektedir.İşin özü 64 GB dahili depolama hafızası sizi oldukça tatmin edecektir.Ayrıca Xiaomi Mi 6 modelinin 128 GB’lık olan versiyonuda satılacak.Eğer fazladan para vererek 128 GB’lık olan modelini alabilirsiniz.

Xiaomi Mi 6 modelinin satış fiyatı resmi olarak belli olmadı fakat Türkiye satış fiyatı tahmini olarak 2000 TL’yi geçmeyeceğini düşünüyoruz.Eğer Mi 6, 2000 TL altında bir fiyat etiketi ile birlikte gelirse bu telefona talep oldukça fazla olacaktır.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

“Xiaomi Mi 6 microSD hafıza kartı takılıyor mu?” için 2 yanıt

Bugüne kadar
iPhone 8 plus kullandım
Samsung not 8 kullandım
Ve alt modellerini kullandım ama
mi 6 telefon kadar kullanışlı olmadı hiç biri.
Xaomi mi 6 derim ve tek gecerim 💪

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir