Bilim ve Teknoloji

Vodafone Smart Tab 6 Tanıtımı Gerçekleştirildi

Vodafone Smart Tab 6 Tanıtımı Gerçekleştirildi

Vodafone Smart Tab 6
Vodafone Smart Tab 6

Mobil iletişim teknolojilerinin önde gelen isimlerinden Vodafone için geliştirilen Smart Tab 6 modelinin kısa süre önce tanıtımı gerçekleştirildi. Vodafone markası altında geliştirilmeye devam eden çeşitli akıllı telefon ve tablet modellerine bir yenisinin daha eklendiği ifade edilirken cihazın Türkiye’de ilk 4G destekli tablet olarak piyasaya gireceği değerlendirmesi yapıldı.

Vodafone Smart Tab 6’nın 9.6″ ekran büyüklüğüne sahip olacağı belirtilirken 4 çekirdek 1.2Ghz işlemci ile kullanıcı karşısına çıkacağı, 5 MP arka kamera ve 2 MP ön yüz kamerası ile kullanıcı karşısına çıkacağı değerlendirmesi yapılıyor.

Cihazın 4.600mAh bataryası ile uzun bir şarj ömrü sunduğu belirtilirken 1 Temmuz 2015 tarihinden itibaren kullanıcı karşısında olacağı ifade edildi. Vodafone Smart Tab 6 modelinin satış fiyatının ise 700 TL olduğu belirtilirken, Google tarafından geliştirilen Android Lollipop 5.0.2 güncellemesi ile satışa sunulacağı belirtildi. Cihazın, piyasaya girmesinin ardından kısa bir süre sonra yeni bir güncelleme ile kullanıcı karşısında olacağı değerlendirilmeleri yapılırken, cihazı inceleme fırsatı bulanlar, orta seviye kullanıcılar için ideal bir cihaz olduğu yönünde görüş bildirdi.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu