Bilim ve Teknoloji

Vertu Tarafından Geliştirilen Yeni Model Bentley Meraklılarına Özel

Vertu Tarafından Geliştirilen Yeni Model Bentley Meraklılarına Özel

signature-for-bentley

Lüks segmentte telefon üreticisi olarak bilinen Vertu tarafından Ferrari için özel telefonlar üretilmiş ve yoğun ilgi ile karşılaşılmıştı. İlgili çalışmanın bir yenisi ise Bentley marka otomobil tutkunları için gerçekleştirildi ve Vertu tarafından Bentley tutkunlarına özel bir telefon üretimi gerçekleştirildi.

Bentley Mulsanna Speed modelinden esinlenilerek geliştirildiği belirtilen Signature for Bentley isimli telefon modelinde karfon fiberin yanı sıra kullanılan üst düzey deri malzeme de dikkat çekiyor. Cihaz için kullanılan derinin Bentley’de kullanılan deri ile birebir aynı olduğu belirtilirken cihazın ön tarafında Bentley markasının logosunun yer aldığı belirtiliyor.

Geliştirilebilir ve tamamen özelleştirilebilir olarak satışa sunulan Vertu’nun yeni modeli Signature for Bentley, kullanılacak malzemeden deri rengine kadar bir çok özellikte esnek olunduğu sinyalleri veriyor. Oldukça ince bir tasarım ile kullanıcı karşısına çıkacağı değerlendirmesi yapılan yeni modelin satış fiyatının 22.000 Dolar civarında olacağı belirtilirken cihazın çok fazla bir özelliği olmadığı, arama yapıp mesaj gönderebilme dışında çok fazla bir etkinliği olmadığı değerlendirmesi yapılıyor.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu