Bilim ve Teknoloji

Uygulamalardaki Durduruldu Hatası Nasıl Çözülür?

Uygulama hataları nasıl düzeltilir?

Uygulamalardaki Durduruldu hatası düzelme

Telefonunuzda yer alan uygulamalar kimi zaman durduruldu hatası ile kapanmaya sebep oluyor. Bu hatalar genellikle periscope, instagram gibi uygulamalrda daha fazla görülüyor. Bu hataların nedeni genel olarak uygulamadan gelen verilerin cihazınızda birikmesidir. Geçici halde telefona depolanan verilerin bir an önce silinerek uygulamaların başarılı bir şekilde çalışması sağlanmalıdır.

Depolanan verileri temizlemek için ilk olarak Ayarlar-Uygulamalar kısmına giriş yapın. Ardından size problem çıkaran uygulamayı seçin ve üstüne tıklayarak Uygulama Bilgileri kısmına gidin. Depolama başlığının alt kısmında yer alan Verileri Temizle ile Ön Belleği Temizle kısımlarına tıklayın.

İşlemi yapmadan önce WhatsApp uygulamasında yer alan bütün fotoğrafların ve videoların silineceğini unutmayın. Bunun için işlemi yapmadan evvel yedekleme yapmanız gerekmektedir. Aynı işlemi instagram için yapıyorsanız hesabınızın kullanıcı giriş bilgilerini ve şifresini bildiğinizden emin olun. Ön belleği temizlemek instagram hesabınızdan geçici bir şekilde çıkış yapmanıza neden olacaktır.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Ben bir telefonuyla sordum sizin yönteminin aynısını söyledi ve hep böyle yaparsan telefonun bozulur dedi doğru mu

  2. merhabalar
    telefonumda yüklü olan e posta uygulamam devamlı ‘e posta durduruldu’ diye hata veriyor ve ben bu uygulamayı kullanamıyorum. yardımcı olabilir misiniz ?

  3. Mrb ben mage ve meb uygulamasında bu sorunu yaşıyorum ne yapabilirim??

  4. Ben hiç ürün ekleyemiyorum hemen ekran kararıyor donuyor komple kapatmak zorunda kalıyorum yoksa açılmıyor.kaldırıp yeniden indirdim uygulamayı şimdi de hiç açılmıyor durduruluyor sürekli.hata raporu diyor

  5. Candy Crush Saga durduruldu diyor her yolu denedim sildim yükledim açtım kapattım durdurdum hala aynı ne yapmalıyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu