Bilim ve Teknoloji

LG G5 Nougat sorunları

LG G5 modeline Nougat sürümü geldikten sonra bu sayfayı bir tartışma platformu olarak açmak istedik.

lg-g5-nougat

Bildiğiniz üzere Android’in son sürümü olan 7.0 Nougat sürümünü, ülkemizde şu an itibari ile General Mobile bazı modelleri kullanmaktadır.Diğer markalar ise yıl sonuna kadar modellerine getirmeye çalışacak.LG G5 kullanıcılarına ise güzel bir haberimiz var.LG G5 Nougat sürümü ne zaman alacak sorusuna yanıt olarak Kasım ayı ilk haftası olarak gösterildi.Nougat sürümü ile baştan aşağı değişen telefonlar bakalım nasıl bir performans gösterecek.LG G5 modeline sahip değerli ziyaretçilerimizden Nougat sürümü gelip yükledikten sonra nasıl bir verim aldığına dair bize yorum yazarsa çok memnun oluruz.

LG G5 Nougat sürümü sorunları var mı,şarj tüketimi nasıl? v.s. v.s. bu soruları cevaplayabilen olursa çok memnun olacağız.Bu sayede yükseltme konusunda kalanlara ön fikir vermiş olacaksınız.

Şimdiden teşekkürler…

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Güncellemeyi yaptım herşey çok güzel çoklu uygulama telefon stabil dahada hızlı pildede iyi ancak facebook youtube vesaire hiç bir uygulama da video oynatamıyorum kamerada problemler var video alırken uygulama hata veriyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu