Bilim ve TeknolojiDonanım Haberleri

LG G4 Pro, Snapdragon 820 İle Geliyor

LG G4 Pro, Snapdragon 820 İle Geliyor

LG-G4-PRO
LG-G4-PRO

Güney Koreli teknoloji ürünleri tedarikçisi LG tarafından geliştirilen ve 2015 yılında en çok beklenen model olma özelliği ile kullanıcılarıyla buluşmayı bekleyen LG G4 Pro modelinin Qualcomm işbirliği ile Snapdragon 820 yonga setinden güç alacağı belirtildi.

LG G4 modelinin bir üst versiyonu olarak değerlendirilen LG G4 Pro modeline ilişkin teknik detaylar gelmeye devam ederken en çok dikkat çeken özellik, cihazın arka yüzünde bulunan 27 MP çözünürlüğündeki kamera ve ön yüzündeki 8 MP selfie kamerası olduğu değerlendirmesi yapılıyor.

Üst düzey akıllı telefon segmentinde ilk sırayı alacağı belirtilen cihazın Huawei tarafından geliştirilen Honor 7 modeli ile benzer özellikler taşıdığına dikkat çekiliyor. LG G4 Pro’nun 4 GB Sistem belleği ile kullanıcı karşısına çıkacağı değerlendirmesi yapılırken, tercih edilebilir iki farklı dahili veri depolama alanına sahip olacağı değerlendirmesi yapıldı. 32 GB ve 64 GB olmak üzere tercih edilebilir olarak piyasaya gireceği belirtilen cihazın en dikkat çekici özelliği Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 820 yonga seti ile kullanıcı karşısına çıkacağı oldu.

Cihaz tasarımının tamamen Alüminyum olarak değiştirilmesi, hem kullanıcının metal görünüme kavuşması hemde cihazın plastik kasalı modellere nazaran dayanıklılığının arttığı değerlendirmeleri yapılıyor. LG G4 Pro modelinin satış fiyatı ve satış tarihi ile ilgili resmi bir açıklama henüz gerçekleştirilmedi.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu