Bilim ve Teknoloji

LG G Flex 2 yazılım güncelleme nasıl yapılır

LG G Flex 2 yazılım güncelleme nasıl yapılır diye merak ediyorsanız bu yazımız size göre

lg g flex 2 güncelleme

Bu özellik telefonunuzun yerleşik yazılımını herhangi bir servis merkezine gitmenize gerek kalmadan İnternet’ten rahatça en yeni sürüme güncellemenizi sağlar. Bu özellik yalnızca LG cihazınız için mevcut yerleşik yazılımın daha yeni bir sürümünü hazırladığında kullanılabilir. Cep telefonu yerleşik yazılım güncelleme işlemi kullanıcının güncelleme süreci boyunca çok dikkatli olmasını gerektirdiği için ilerlemeden önce her adımda görüntülenen tüm talimatları ve notları okuyup kontrol ettiğinizden emin olun. Yükseltme sırasında USB veri kablosunun çıkartılmasının cep telefonunuzda ciddi hasarlar meydana getirebileceğini unutmayın.

En kolay yöntem ise LG cihazınız için mevcut yerleşik yazılımın daha yeni bir sürümünü hazırladığında kullanılabilir. İlk olarak, cep telefonunuzun yazılım sürümünü kontrol etmelisiniz: Ayarlar > Genel sekmesi > Telefon hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncelleme > Güncellemeleri şimdi kontrol et.

Not: Telefonunuza güncelleme geldiğinde güncelleme yapmadan önce şarjınızın en az yüzde 60 oranında dolu olmasına dikkat ediniz.Yarıda kalıp telefonunuz kapanırsa telefonunuza hasar verme olsalığı yüksek olacaktır.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu