Bilim ve Teknoloji

Lenovo P2 parmak izi ekleme ve silme

Lenovo P2 modelinde parmak izi nasıl eklerim diye merak ediyorsanız bu yazımız tam size göredir.

lenovo-p2-parmak-izi-ekleme

Lenovo P2 modeli tanıtıldıktan sonra birçok kişi bu modeli incelemeye başladı.Tabi bu telefonu öne çıkartan özellik ise 5100 mAh’lık bir bataryası olmasıdır.Lenovo P2 modeli alan bir ziyaretçimiz bizden telefona parmak izi tanıtma işlemi nasıl yapabileceği konusunda yardım istemiştir.Teknoscrool.com olarak bu konuyu cevaplayarak sizlerinde bilgilenmesi için konuyu sitemizde açmak istedik.

Parmak izi ile ekran kilidi açma yada diğer güvenlik için kullanmak en etkili seçeneklerdendir.Parmak izi hem hızlı hem güvenilir olduğu için birçok kişi bu özelliği kullanmaktadır.

Lenovo P2 parmak izi ekleme nasıl yapılır?

İlk olarak Ayarlar-Güvenlik-Parmak izi-Parmak izi ekle adımlarını takip ediniz.Ekran size verilen talimatları takip ediniz.

Not: Parmak iziyle bağlantılı işlevleri kullanabilmeniz için bir kilit ekranı modeli,PIN veya parola gereklidir.ekran kilidini ayarlamak için Ayarlar-Güvenlik-Ekran kilidi seçimlerini yapınız.

Lenovo P2 Parmak izinizi silmek için ise Ayarlar-Güvenlik-Parmak izi adımlarını takip edin ve silmek istediğiniz parmak izine basınız.Son olarak sil sekmesine basmanız yeterli olacaktır.

Lenovo P2 yorumları

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. uygulamalara parmak izi ekleyince, ekran kiliti otomatik devreye giriyor. Yani uygulamalar parmak iziyle açılsın istiyorsunuz ama telefon ekran kilitide ekliyor. Bu nasıl aşılabilir?

  2. Atabey bizim bildiğimiz maalesef tek taraflı yapamıyorsunuz.

  3. Parmak izi okuyucum çalışırken birden kayboldu arada gidip geliyordu şimdi hiç gelmiyor yardımcı olabilir misiniz?

  4. Parmak izi sensörü parmağınızı mı tanımıyor? Tam olarak açıklayabilir misiniz?

  5. Lenovo k5 note kullanıcısıyım, parmak izi kullanırken bir gecede yok oldu telefon kilidini parmak izi ile açamıyorun, ama parmak izi sensörü ana ekrana dönme, çoklu göreve girme işlemlerinde aktif. Sadece telefon kilitimi açmıyor. Tüm ayarları kontrol ettim açık, telefonu resetledim de ama düzelmiyor yardımcı olabilirmisiniz

  6. Seda hanım sizin sorun ile bize yorum yapan birkaç kişi daha var. Bu sorunun ben emin olmamakla beraber yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Eğer garantiniz bitmediyse kesinlikle servise gönderiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu