Bilim ve Teknoloji

İnternetten Video İndirmek İçin 9 Ücretsiz Yol

Makalemizin başlık kısmında da belirttiğimiz üzere sizlere internetten video indirmenin 9 ücretsiz yolu hakkında bilgiler sunacağız. Dilerseniz çokça merak edilen bu konumuz hakkında hemen bilgiler sunmaya başlayalım.

video indirme

İşte İnternetten Kolayca Video İndirebileceğiniz 9 Harika Yol;

YoutubeIn MP4

  • İnternetten kolayca video indirebileceğiniz harika 9 yoldan biri youtubeIn mp4 servisidir. Bu servisten indirmek istediğiniz youtube videosunun bağlantısını kutucuğa yapıştırmanız ve hemen akabinde ise download mp4 butonuna tıklamanız ve bu işlem sonrasında ise gelen ekranda videonun görüntü kalitesini geçmeniz yeterli olmaktadır.

Save From

  • İnternetten ücretsiz olarak video indirebileceğiniz harika servislerden biri de save from servisidir. Bu serviste yapmanız gereken tek şey video bağlantısında youtube.com’dan önce ss yazmanıdır.

Twitter video indir

  • İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını sitede yer alan kutucuğa yapıştırın ve aşağıda yer alan MP3, MP4 veya MP4 D seçeneklerinden birine tıklayın.

FB Down

  • Bu servis sayesinde facebook üzerinden ücretsiz olarak kolayca video indirebilirsiniz. Ayrıca bu sistemde google chrom uygulaması da yer almaktadır. Bu sayede indirmek istediğiniz bir video olduğunda facebook’tan çıkmadan videonuzu indirebilirsiniz.

Keep Vid

  • 28 farklı siteyi destekleyen keep vid sisteminde ise ilgili videonuzun bağlantısını kutucuğa yapıştırdıktan sonra indirdiğiniz dosyanızın 150 farklı şekilde kolayca kaydedebilirsiniz.

Video Grabby

  • Videonuzun bağlantısını kutucuğa yapıştırdıktan sonra ıp 60 butonuna tıklamanız yeterlidir.

Yoo Download

  • Twitter, facebook, youtube, vimo, instagram gibi internetin en popüler sitelerini destekleyen yoo download servisi sayesinde internetten kolayca video indirebilirsiniz.

Video Grabber

  • Su harika servis video indirme, video dönüştürme ve video kaydetme özelliklerine sahiptir. İnternetten ücretsiz olarak indirebileceğiniz videolarınız için vdeo grabber servisinden faydalanabilirsiniz.

Online video converter

  • İnternetten videolarınızı ücretsiz olarak kolayca indirebileceğiniz harika sistemlerden biri de online video converter sistemidir. Bu sistem sayesinde youtube, liveleak, VK, college humer gibi en popüler video kanallarından kolayca video indirebilirsiniz.

Bu ayrıntıyı da sizlere sunduktan sonra makalemizin konusu olan internetten video indirmek için 9 ücretsiz yol hakkındaki makalemizi burada tamamlamaktayız.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu