Huawei WhatsApp ve Mesajlar kilitli ekranda bildirim gözükmüyor

Bir ziyaretçimiz Huawei modeli hakkında bize gelen sorusunu yanıtlamak istedik.Aslında bu sorun sadece için değil, diğer tüm huawei modelleri için geçerlidir.

honor 7 bildirim ayarları

WhatsApp ve gelen mesajlar, telefonun kilitliyken ekrana bildirimlerin düşmediğini yazmıştır.Bildirimlerin kilitli ekrana düşmesi için bazı izinleri istediğiniz uygulamalara  vermeniz gerekmektedir.Huawei modeli kullandığı arayüz sayesinde birçok izinleri iptal edebilir ve kaldırabilirsiniz.Bu bildirimler içinde izinleri tanımlamanız gerekmektedir.Sizlere bu basit işlemin adımlarını yazmak istedik.

 • İlk olarak Ayarlar sekmesine giriş yapınız.
 • Daha sonra Bildirim Paneli ve Durum çubuğu sekmesine tıklayınız.

Açılan ekranda en üstteki “Bildirim Yöneticisi” bölümüne girdiğinizde birçok uygulama ve arayüzleri göreceksiniz.Kilitli ekrana bildirim düşmesini istediğiniz uygulamaya basınız ve resimdeki izinleri veriniz.Bu izinleri verdikten sonra telefonunuz kilitliyken bildirimler artık ekranın ortasına düşecektir.Direk gelen bildimi görmek için, bildirimi sağa kaydırmanız yeterli olacaktır.

Herhangi bir sorununuz yada ekstrada danışmak istediğiniz konu olursa bize yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

BİR ZİYARETÇİMİZİN YORUMUDUR

Merhaba arkadaşlar, huawei p10 plus kullanıyorum. O kadar aradım bulamadım, kilit ekranına bildirim düşmeme sebebini buradan herkes faydalansın diye yazıyorum sebebi TEMALAR. Seçtiğiniz temanın kendi özel uygulamalı kilit ekranı varsa bildirimler çıkmıyor. Ama normal olan bir tane seçerseniz görünüyor. Temaları seçerek deneyin göreceksiniz.

SAMET İSİMLİ ZİYARETÇİMİZ AŞAĞIDAKİ YORUMU GÖNDERMİŞTİR.

Arkadaşlar siz de benim gibi bunları zaten biliyorum yada bunların hepsini yaptım diyorsanız yapacağınız şey ayarlardan yüz kilidi yani yüz tarama ayarlarına girin orada akllı kilit ekran bildirimi diyee lanet bir alan var onu kapatın. Benzeri parmak izi okuyucusu ayarlarında da var. Her yere sordum her şeyi araştırdım hep aynı şeyler. Kendi işimi kendim gördüm bir şekilde. Nasıl mutluyum anlatamam resmen stesim azaldı? umarım yardımcı olur

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

19 Yorum

 1. Mustafa

  5 Ekim 2017 at 21:24

  Ben şuan rusyadayım huawei honor 9 4gb ram 64gb hafızalı modeli şuan burda 1650 TL satılmaktadır Türkiye’ye satılacak fiyat kıyaslandığında almak mantıklı olurmu şimdiden teşekkür ederim

 2. Teknoloji

  8 Ekim 2017 at 09:47

  Mustafa bey Honor 9’u bırakın Türkiye’ye henüz Honor 8 gelmedi. O fiyata gayet iyi kaçırmayın deriz.

 3. Sırdal

  12 Mart 2018 at 10:30

  Merhaba, huawei mate 10 pro yeni aldım. Bir kaç uygulama indirdikten sonra whatsapp bildirimleri kilitli ekrana gelmiyor. Uygulamadan bildirim yönetim panelinden fılanda açık. Yardımcı olabilirmisiniz rica etsem.

 4. Teknoloji

  12 Mart 2018 at 18:20

  Huawei’de ayrıca bildirimlerin açık olması için ekstra izin vermeniz gerekmektedir. İzin ayarlarını kontrol ediniz. Eğer yapamazsanız tekrar yazınız. Size honor 7 göre tarif edelim

 5. Gülay

  7 Mayıs 2018 at 13:41

  Ya benim telefonumun markası huawei gr5 ben dediklerinizin hepsini yaptım ama benim bildirimlerde düşmüyo ekrana

 6. Teknoloji

  7 Mayıs 2018 at 15:49

  Gülay hanım ,

  Android sürümünüz nedir?

 7. Dedemolla

  8 Mayıs 2018 at 14:24

  Telefonum Huawei p smart aynı şekil whatsapp bildirim sorunu yaşıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım olmadı. Huawei çağrı merkeziyle 2 defa görüştüm hala aynı ne hevesle aldım şimdi parçalamak üzereyim

 8. Teknoloji

  19 Mayıs 2018 at 11:37

  Video anlatımı ekledim. İnşallah faydası olur size.

 9. İbrâhim kanat

  22 Mayıs 2018 at 22:56

  Benim huawei pro 10 kapatip açınca parmak izi olmuyor şifre istiyor yazıyorum acilmiyor ok tıkıda yok 10 saatir bekliyorm

 10. Teknoloji

  23 Mayıs 2018 at 18:22

  Parmak izinde ne gibi hata alıyorsunuz?

 11. Merve

  8 Haziran 2018 at 14:49

  Merhaba arkadaşlar, huawei p10 plus kullanıyorum. O kadar aradım bulamadım, kilit ekranına bildirim düşmeme sebebini buradan herkes faydalansın diye yazıyorum sebebi TEMALAR. Seçtiğiniz temanın kendi özel uygulamalı kilit ekranı varsa bildirimler çıkmıyor. Ama normal olan bir tane seçerseniz görünüyot. Temaları seçerek deneyin göreceksiniz.

 12. Teknoloji

  8 Haziran 2018 at 17:02

  Merve hanım cevabınız için teşekkürler.

 13. Bora yücel

  12 Haziran 2018 at 00:27

  Ne tema nede diğer ayarlar Ayarlar-Ekran kilidi ve şifreler tıklayın Ayr.bildirim bilg.göster aç kesin çözüm artık bildirimleriniz ekrana çıkacaktır.

 14. Teknoloji

  12 Haziran 2018 at 12:01

  Bora bey telefonunuzun markası nedir?

 15. Samet

  8 Temmuz 2018 at 21:11

  Arkadaşlar siz de benim gibi bunları zaten biliyorum yada bunların hepsini yaptım diyorsanız yapacağınız şey ayarlardan yüz kilidi yani yüz tarama ayarlarına girin orada akllı kilit ekran bildirimi diyee lanet bir alan var onu kapatın. Benzeri parmak izi okuyucusu ayarlarında da var. Her yere sordum her şeyi araştırdım hep aynı şeyler. Kendi işimi kendim gördüm bir şekilde. Nasıl mutluyum anlatamam resmen stesim azaldı? umarım yardımcı olur.

 16. Osman

  23 Temmuz 2018 at 18:50

  Samed adlı kullanıcı kardeşime teşekkür ediyorum onun yazdığı uygulamayı yaptım düzeldi.

 17. Savaş

  5 Eylül 2018 at 02:33

  Arkadaşlar, yukarıda Samet arkadaşın paylaştığı çözüm yolu, SMS yada WhatsApp bildirim gözükmeme sorununun kesin çözümüdür, Allah razı olsun kardeşim işin gücün rast gitsin.

 18. ilyas

  27 Eylül 2018 at 17:47

  clean master programı yüklü ise onun bildirimlerini kapatırsanız bildirimleri göstermiyor. clean mastır uygulamasını gidin bildirimleri aç demeniz yeterli

 19. Saliha

  17 Ekim 2018 at 14:29

  Benim telefonum huawei g8 ne yazdıysanız yaptım ama whatsapp msjlarını göstermiyor

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir