Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Huawei parmak izi ile arama yapma işlemi

Huawei parmak izi ile rehberinizden atadığınız bir kişiyi nasıl arayabilirim diye merak ediyorsanız bu yazımızın size faydası olacaktır.

honor-7

Bir ziyaretçimiz bize iletişim yoluyla sorduğu soruyu yanıtlamak istiyoruz.Sorusund Huawei modellerinde parmak izi ile kişi arama nasıl yapılır konusunda yardım istemiştir.Huawei’nin parmak izi okuma özelliği olan modellerinde parmak izi ile rehberinizde belirlediğiniz bir kişiyi arayabilirsiniz.Teknoscrool.com olarak Türk Telekom Honor 7 modeli ile sizlere anlatım yapacağınız.İlk olarak şunu söyleyelim; sadece 5 parmak izi tanıtabilirsiniz.

Parmak izi ile kişi aramak için ilk olarak telefonunuzdan Ayarlar-Parmak izi kimliği sekmesine giriş yapınız.Açılan ekranda parmak izi yönetimine bastıktan sonra daha önce belirlemiş olduğunu yedek PIN kodunu giriniz.Şifre işlemi sonrasında ise ekranın aşağısında Parmak izi ID listesini göreceksiniz.Aramak istediğiniz kişiyi hangi parmak ile arayacaksınız o ID’ye giriş yapınız.

Aşağıdaki fotoğraftaki gibi karşınıza bir seçenekler çıkacaktır.Hızlı başlat seçeneğine bastığınızda Hızlı başlat sekmesini aktif hale getiriniz.

huawei-parmak-izi-okuma

Aktif hale getirme işlemi sonrasında Kişiler‘e bastığınızda rehberiniz açılacaktır.

huawei-parmak-izi-kayit

Parmak izi ile arama yapmak istediğinizde telefonunuz tuş kilidinde kapalı olması gerekmektedir.Arama yapmaya atadığınız parmağınızı sensöre okuttuktan sonra otomatik arama yapabilirsiniz.

Not: Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bize yorum yazarak ulaşabilirsiniz.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

“Huawei parmak izi ile arama yapma işlemi” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir