Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Huawei mesajları,galeriyi ve uygulamaları parmak izi ile şifreleme

Telefonda uygulamaları parmak izi ile kilitlemek istiyorsanız bu yazımız tam size göredir.

huawei şifreleme

Teknoscrool olarak Türk Telekom Honor 7 modelini uzun zamandır kullanıyoruz.Ara ara sizlere fazla bilinmeyen özelliklerinden bahsetmek istiyoruz.Bildiğiniz üzere Huawei modelleri EMUI arayüzü kullanmaktadır.Bu arayüz birçok işlevi bize sunmaktadır.Örnek vermek gerekirse istediğiniz uygulamaları parmak izi ile kilitleyebilirsiniz.Bu şekilde hiç kimse telefonunuzda bu uygulamalar açamaz ve bakamaz.Sadece uygulamalar değil,mesajlar,galeri,indirilenler v.s. v.s. akılınıza gelebilecek herşeyi parmak iziniz ile kilitleyebilirsiniz.

Huawei parmak izi ile uygulamaları şifrelemek için ilk önce “Telefon Yöneticisi” giriş yapınız.Açılan ekranda telefonunuzun optimasyon hakkında bilgi verecektir.Daha sonra aşağıda 6 adet bulunan menüyü sola kaydırınız.Sola kaydırdığınızda tek başına “Uygulama Kilidi” sekmesini göreceksiniz.Buraya giriş yaptığınızda sizden Parmak izinizi tanıtmanızı yada şifre ile girmenizi isteyecektir.Giriş yaptıktan sonra istediğiniz uygulamaları ve dosyaları seçerek güvenliği artırabilirsiniz.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

“Huawei mesajları,galeriyi ve uygulamaları parmak izi ile şifreleme” için 14 yanıt

Merhabalar ben Huawei p20 lite aldım daha 1 hafta oldu uygulama kilidi için şifre istedi ben daha önce şifre falan koymadım hiç anlamadım neden şifre istediğini bu konuda yardımcı olurmusunuz bana lütfen uygulama kilidi nasıl açılır acaba

Erdal bey

Uygulama kilidine şifre koymuşsanız mecburen şifreyi girerek açmalısınız. Eğer şifreyi hatırlamıyorsanız fabrika ayarlarına döndürmekten başka çareniz bulunmamaktadır.

Ben telefon yoneticisini açtığımda sol bölüm açılmıyor

Merhaba ben telefonumdaki uygulamalara parmak izi değilde şifre koymuştum şimdi onu kaldırıp parmak izi koyamıyorum yardımcı olur musunuz?

Huawei batarya dayanıklılık süresi ne kadardır.
Her uygulamayı şifreleme sadece parmak iziylemi yoksa ayrıca kendimiz şifre belirleye bilme olanağı varmı?
Huawei mate 20 almayı düşünüyorum yardımcı olurmusunuz?
Fiyatı 18 mart 2019 tarihi itibariyle şuan ne kadardır?
Şimdiden teşekürler

Merhabalar Süleyman Bey,

Her uygulamaya parmak izi okuyucu ekleyebilirsiniz. Parmak izi yerine şifre de koyabilirsiniz. Mate 20 pro mu yoksa lite modelini mi soruyorsunuz?

Merhaba ben sagıb Huawei mate 20 lite telefonum var uygulama lara şifre koymak istiyorum fakat olmuyor şifre koymamak rağmen şifre istiyor telefonu fabrika ayarlarına geri dönerdim ama yine olmadı yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba huawei p smart 2019 telefonum var uygulamalarıma kilit koydum fakat şifreyi unuttum giremiyorum telefona format atmaktan başka şans yok mu?

Merhabalar Merve Hanım,

Şifre koyarken yedek PIN oluşturdunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir