Bilim ve Teknoloji

GM 5 Plus rehber toplu olarak silinemiyor

GM 5 Plus ile ilgili her türlü sorularınızı yanıtlamaya devam ediyoruz.

gm-5-plus rehber silme

Teknoscrool.com olarak destek maillerine elimizden geldiği kadar cevap vermeye çalışıyoruz.Bir GM 5 Plus kullanıcısı ziyaretçimiz rehberindeki kişileri tamamen seçip tek tık ile nasıl silebileceği konusunda yardım istemiştir.Rehberde kişilerin sayısı arttığı zaman toplu olarak silme işlemi kolayımıza gelmektedir.Fakat GM 5 Plus telefonunda bu özellik bulunanamaktadır.

Mecburen rehberinizdeki kişileri teker teker silmeniz gerekmektedir.Bu işlem uzun sürecektir ama yapacak birşey olmadığı için bu eksikliği böyle kapatmanız gerekmektedir.GM 5 Plus menü desteği çok detaylı olmadığı için bazı yönlerden eksik kalmaktadır.

Not: GM 5 Plus ile herhangi bir konuda sorunuz olursa lütfen bize çekinmeden bildiriniz.Elimizden geldiği kadar size detaylı olarak yardımcı olabiliriz.

Gelen sorulardan sonra bu yazıyı açtık.

Salt okunur rehber silme nasıl yapılır?

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

12 Yorum

 1. Merhaba ben toplu rehber silmeyi gectim tek tek bile silemiorm sil e basiyorum bu kisi salt okunur silinemez gizlenebilir diyor

 2. ben genaral mobile gm 5 plus kullanıcısıyım rehberimden silmek isteğimi kişiler normal kayıtın haricinde salt okunurda çıkıyor rehberden bir türlü silemiyorum

 3. Feridun bey bizim GM 5 Plus’ta Android 8.0 Oreo sürümüne geçti. Dediğiniz gibi daha önceki içe/dışa aktar sekmesi kaybolmuş.

  Şimdilik aşağıdaki konumuzdaki anlatım ile işlemi yapabilirsiniz.

  https://www.teknoscrool.com/bilim-ve-teknoloji/telefondan-bilgisayara-fotograf-aktarma-2-basit-yontem-10678/

  Airmore uygulaması sadece fotoğraf değil diğer bütün işlemleri yapmaktadır. Rahat bir şekilde rehber yedekleme ve rehber yükleme işlemi yapabilirsiniz. Biraz inceleyeyim belki telefon menüsünde kısa basit bir işlem illaki vardır.

 4. hiç bir şekilde telefonumdaki rehberde kişileri silemiyorum

 5. Üç noktaya bastığınızda numarayı sil dediğiniz de silinmiyor mu Feridun bey

 6. info@teknoscrool.com adresisinize mail attım Rehberden üç nokta ile silinme olayı deneniyor ancak kayıtlı her kişi ikişer üçer kayıtlı tek tek silmeye kalktığımda mutlak suretle birisi salt okunur çıkıyor silenen kişiler daha sonra tekrardan rehberde yer alıyor
  Gelelim Kişiler dosyasına tlf.rehberi tlf.dan ayrı bir menü olarak tlf.masa üstünde yer almış bu menüdede ilk önce sil işaretini tıklayoruz çıkan rehber listesinden bir kişiyi işaretliyoruz daha sonra okey işaretini tıkladığımız kişi silinsede menüden çıkıp tekrar döndüğümüzde silinen kişi kayıtlarıda tekrar gözüküyor yada salt okunan kopyasıda bilhare çıkıyor oda hiç silinmiyor

 7. Kişilerime girip sağ üstteki yere tıklayın tüm hesaplardaki… Var oraya basın ve seçin.

 8. Benim rehberimde bir kişi gizlenmiş ve ben o kişiyi silmek istiyorum ama ne gizliden cikarabiliyorum ne de silebiliyorun bunu nasıl yapicam? Yardım edin lütfen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu