Bilim ve Teknoloji

Galaxy S3 Mini Format Atma Sıfırlama ve Reset atma

Samsung Galaxy S3 Mini Format Atma Sıfırlama ve Reset İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

s3 mini FORMAT ATMA

Samsung Galaxy S3 Mini cihazınızda donmalar, yavaşlamalar veya virüs gibi çeşitli sorunlar görüldüğünde telefonunuza format atmanız gerekebilir. Telefonunza format atmak için aşağıdaki aşamaları sırası ile uygulamanız gerekmektedir.

İlk olarak ayarları kullanarak format atmayı deneyin. Menü- Ayarlar- Yedekle ve sıfırla- Fabrika ayarlarına sıfırla- Telefonu sıfırla- Herşeyi sil

Sıfırlama kodlarından yardım alarak Samsung Galaxy S3 cihazınıza format atabilirsiniz. Telefonunuz açık konumdayken *2767*3855# tuşlayarak onay verin. Bu işlemden sonra format atma işleminiz başlamış olacaktır.

Telefonun donanım tuşlarından yardım alarakda format atmanız mümkündür. Bunun için telefonu kapatın. Ardından Sesi Yükselt tuşu ile beraber Home tuşuna basılı tutup aynı anda Açma tuşuna basın. Telefon açıldığında ve Samsung logosu ekranda belirdiğinde, Açma tuşunu bırakın. Öteki tuşlara basılı tutun. Kurtarma ekrana geldiğinde gelen ekranda Sesi Azalt tuşundan yardım alarak Wipe Data/Factory Reset seçin ve Açma tuşuna basın. Yes seçerek Açma tuşuna basın. Gelen ekranda Reboot System Now seçin ve Açma tuşuna basın. İşlemlerden sonra format işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu