Bilim ve Teknoloji

Galaxy Note 5,S7 Edge ve S7 Nougat güncelleme sonrası nasıl

Android’in son sürümü olan Nougat sürümü yavaş yavaş tüm akıllı telefonlara gelmeye başladı.

samsung nougat

İlk olarak General Mobile kullanıcıları Nougat sürümüne kavuştuktan sonra diğer markalar ise nougat çalışmalarını tamamlayıp telefonlarına yaymak istiyor.Özellikle Samsung Galaxy S7,S7 Edge ve Galaxy Note 5 modellerinin Nougat güncellemesi ne zaman geleceği çok merak ediliyordu.Son çıkan haberlere göre Galaxy Note 5, S7 edge ve S7 modellerine şubat ayının 3.haftası geleceği belirtiliyor.Tabi bu güncelleme sonrasında ise herhangi bir sorun olup olmayacağı araştırılacaktır.Bildiğiniz üzere komple güncelleme sonrasında telefonlarda performans ve şarj süresi azalma gibi sorunlar olmaktadır.

Teknoscrool.com olarak Galaxy S7,S7 edge ve Note 5 modellerine Nougat güncellemesi geldikten sonra güncellemeyi yapanlardan yorumlar bekleyeceğiz.Özellikle bu 3 modelin şarj sürelerinin nasıl olduğu ve performans olarak nasıl etkilendiğine dair yorumlarınızı bekliyoruz.

Yapacağınız yorumlardan sonra Nougat sürümüne geçiş yapıp yapma konusunda kararsız kalacaklara yol göstermiş olacaksınız.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Note 5 telefonum için nougat yüklendi, şimdilik bazı menülerde yeni işlemler ve yeni görünüm geldi iyi oldu, ama hızlı şarj süresi uzadı. Sanki hızlı biçimde şarj edemiyor, çok yavaş eskisine göre.

  2. Note 5 nougat sonrasında play store a ulaşamıyorum. (Beyaz ekran) Eposta eşitlenmiyor (senkranizasyon)

  3. Aynen sarj konusunda inanılmaz bir degisim var önceki sürümde %0da taktıgımda 1saat 9 dakikada tam sarj duyordu şimdi malesef 1saat 40 dakikalarda gösteriyor. Ve sarj inanılmaz derecede cabuk bitmeye başladı. Sarj herşey bu telefonlarda o yüzden bence güncellememiş arkadaşlara tavsiyem güncellemeyin..

  4. Hızlı şarj konusunda bende sıkıntı yaşadım. Güncelleme sonrası telefon hızlı şarj yazsa da telefon normal şarj oluyor. Fakat telefon komple kapalı halde şarj edince hızlı şarj ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu