Galaxy Note 5,S7 Edge ve S7 Nougat güncelleme sonrası nasıl

Android’in son sürümü olan Nougat sürümü yavaş yavaş tüm akıllı telefonlara gelmeye başladı.

samsung nougat

İlk olarak General Mobile kullanıcıları Nougat sürümüne kavuştuktan sonra diğer markalar ise nougat çalışmalarını tamamlayıp telefonlarına yaymak istiyor.Özellikle Samsung ,S7 Edge ve Galaxy Note 5 modellerinin Nougat güncellemesi ne zaman geleceği çok merak ediliyordu.Son çıkan haberlere göre Galaxy Note 5, S7 edge ve S7 modellerine şubat ayının 3.haftası geleceği belirtiliyor.Tabi bu güncelleme sonrasında ise herhangi bir sorun olup olmayacağı araştırılacaktır.Bildiğiniz üzere komple güncelleme sonrasında telefonlarda performans ve şarj süresi azalma gibi sorunlar olmaktadır.

Teknoscrool.com olarak Galaxy S7,S7 edge ve Note 5 modellerine Nougat güncellemesi geldikten sonra güncellemeyi yapanlardan yorumlar bekleyeceğiz.Özellikle bu 3 modelin şarj sürelerinin nasıl olduğu ve performans olarak nasıl etkilendiğine dair yorumlarınızı bekliyoruz.

Yapacağınız yorumlardan sonra Nougat sürümüne geçiş yapıp yapma konusunda kararsız kalacaklara yol göstermiş olacaksınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

4 Yorum

 1. M. Kayhan KURTULDU

  18 Mart 2017 at 10:52

  Note 5 telefonum için nougat yüklendi, şimdilik bazı menülerde yeni işlemler ve yeni görünüm geldi iyi oldu, ama hızlı şarj süresi uzadı. Sanki hızlı biçimde şarj edemiyor, çok yavaş eskisine göre.

 2. Resul TAYFUR

  18 Mart 2017 at 18:01

  Note 5 nougat sonrasında play store a ulaşamıyorum. (Beyaz ekran) Eposta eşitlenmiyor (senkranizasyon)

 3. Resul

  26 Mart 2017 at 00:21

  Aynen sarj konusunda inanılmaz bir degisim var önceki sürümde %0da taktıgımda 1saat 9 dakikada tam sarj duyordu şimdi malesef 1saat 40 dakikalarda gösteriyor. Ve sarj inanılmaz derecede cabuk bitmeye başladı. Sarj herşey bu telefonlarda o yüzden bence güncellememiş arkadaşlara tavsiyem güncellemeyin..

 4. Volkan

  26 Mart 2017 at 07:17

  Hızlı şarj konusunda bende sıkıntı yaşadım. Güncelleme sonrası telefon hızlı şarj yazsa da telefon normal şarj oluyor. Fakat telefon komple kapalı halde şarj edince hızlı şarj ediyor.

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir