Bilim ve Teknoloji

En Güvenli 5 Sohbet uygulaması

Sohbet Uygulamaları, insanlar için artık son derece önem kazandı. Çünkü, Sohbet ederek, farklı ve yeni insanlarla tanışmak isteyenlerin sayısı oldukça çok. durum bu şekilde olduğu için, Android yada IOS üzerinde en sağlam ve en güvenli Sohbet uygulamaları aranıyor. sizler için araştırma yaptık ve en sağlam 5 Sohbet uygulamasını sizlerle sunuyoruz.

CYBER Dust

cybur

Güvenlik açısından belki de en güvenli ve en sağlam olanı. Çünkü, iki taraflı da bir güven sağlıyor. diyelim siz karşı tarafa bir Resim yada Video attınız.  konuşma bittikten sonra, yani uygulamalar kapandıktan sonra,  iki taraflı olarak da  Fotoğraflar yada Videolar hemen siliniyor. Güven açısından gerçekten sağlam ve en dayanıklı Uygulama.

Bleep Sohbet Uygulaması

yerty

BitTorrent tarafından geliştirilen ve güvenlik konusunda iki taraflı Gizliliğin üst seviyede olduğu bir  Uygulama. sohbet ederken, kimse sizin onla yada karşılıklı olarak sohbet ettiğiniz asla ama asla anlamayacak. indirerek yüklemenizi tavsiye ettiğimiz güzel uygulamalardan.

Rakem Sohbet 

rertı

Bu sohbet uygulaması da tamamen değişik ve tamamen üst düzey güvenli.  Rakem sohbet uygulaması, karşıya gönderdiğiniz ama bunu istemeden gönderdiğiniz mesajları, karşı taraf daha görmeden rahatlıkla silebilir ve gizleyebilirsiniz. bu durumdan karşı tarafın haberi bile olmaz.

Signal Sohbet Uygulaması

signal sohbet

CİA Edward tarafından geliştirilen ve tavsiye edilen bir uygulama. sohbet sırasında yapılan aramaları yada mesajlaşma konuşmalarını gizleme yaparak, sizden başkasının görmesine asla müsaade etmiyor.

Black SMS Uygulaması

black sms

İlk başlarda ” Apple Store” üzerinde Ücretli olan bu uygulama, şuan ücretsiz olarak indiriliyor.  Uygulama içinde sohbetlerin gizli olmasını sağlayan birçok yeni özellik var. Mesajlaşma sırasında 3. Şahısların göremeyeceği şekilde  geliştirilen güvenli sohbet mesajlaşma özelliği yüklü.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu