Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Dedemin Fişi film yorumları nasıl?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Dedemin fişi nasıl?

dedemin fişi

Güldür Güldür ekibinin filmi Dedemin Fişi filmi büyük bir heyecanla bekleniyordu.Bugün vizyona giren bu komedi filmine büyük talep oldu.

Bildiğiniz üzere komedi filmlerinde genellikle küfürlü sahneler çok olduğu için bir çok kişi şikayet ediyordu.Bu filmin en büyük özelliklerinden bir tanesi ise küfür olmadan da komedi filminin olduğunu kanıtlıyor.Filme gitmeden önce yorumlara önem veren bir çok kişi mevcuttur.

Bu filme gidip ilk yorumlarını gönderecek ziyaretçilerimizi bekliyoruz.Filmin konusunu ve espirilerin ne kadar kaliteli olduğuna dair de görüşlerinizi bekliyoruz.Film bu arada 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Filmin detayı şöyle

Televizyon ekranlarının sevilen programı Güldür Güldür ekibini biraraya getiren Dedemin Fişi filminin hikayesi Yılmaz Erdoğan’a, yönetmenliği ise Meltem Bozoflu’ya ait. BKM’nin yapımcılığını üstlendiği Dedemin Fişi’nin başrollerinde Ali Sunal, Alper Kul, Özge Borak, Erdem Yener, Doğa Rutkay, Onur Buldu, İrem Sak, Onur Atilla, Uğur Bilgin ve Ayşen Gruda gibi isimler yer alıyor. Film Malatyalı Çirci Ailesi’nin miras serüvenini konu alıyor.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir