Android Haberleri

Galaxy Note 4 ile Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Galaxy Note 4 ile Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

note 4 ekran ss alma

Galaxy Note 4 ile ekran görüntüsünü nasıl alabileceğinizi detaylı şekilde anlattık. Aşağıdaki yöntemleri kullanarak Galaxy Note 4 telefonda ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Cihazda ana menüde yer alan güç düğmesine basılı tutun. Karşınıza gelecek animasyondan sonra klik sesi duyacaksınız. Sesi duyduğunuz an ekran görüntüsü almışsınız demektir. Ekranda çektiğiniz sayfayı görmek için ekranı aşağı kısma kaydırın ve görüntünün yer aldığı dosya içine tıklayın.

Bir diğer yöntemde avuç kaydırma ile ekran görüntüsü almaktır. Hareketler ile El Hareketleri modunuz açık ise bu işlemi rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Ekrana elinizi koyun ve bir taraftan diğer kısma doğru hareket ettirin. Saniyeler içinde ekran görüntüsü almış olacaksınız.

Son yöntem ise S Pen aracılığı ile ekran görüntüsü almaktır. S Pen’i telefonunuzdan çıkarın ve Air Command menüsünün gelmesini bekleyin. S Pen’den yardım alarak Screen Write butonuna tıklayın. Ekran görüntüsünü aldıktan sonra isterseniz aldığınız ekran üzerinde çizimler bile yapabilirsiniz.

Teknoscrool.com

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu