Genel

Vatanım Sensin dizisinde Cevdet Binbaşı neden Yunan Subayı oldu

Cevdet Binbaşı neden yunan subayı oldu? Cevdet Hain mi soruları sık gelmeye başlayınca bu yazıyı açmaya karar verdik.

vatanim-sensin-cevdet

Teknoscrool.com olarak değerli ziyaretçilerimizin bütün sorularını yanıtlamaya çalışıyoruz.Genellikle teknoloji ağırlıklı olan konularımızı cevaplamaya öncelik gösteriyoruz.Fakat gelen bir soruyu ilginç bulduk ve konusunu açarak sizlerden de yorumlar bekleyeceğiz.

Bildiğiniz üzere Kanal D ekranlarında yeni dizi başladı.Vatanım Sensin dizisi ilk bölümü ile herkesi ekranlara kilitledi.Reyting sonuçlarında da dizinin ne kadar çok izlendiği belli oldu.Dizide Halit Ergenç ile Bergüzel Korel başrolde yer alıyor.Halit Ergenç ilk bölümde dizide Osmanlı Devleti’nin Binbaşı Cevdet karakterini canlandırdı.Fakat ikinci bölümde ise karşımıza Yunan Subayı Cevdet Albay olarak çıktı.İlk bölümde hainlikleri gördükten sonra en samimi arkadaşı tarafından sırtından vurulan Cevdet, 7 yıl sonra İzmir’in işgaline Yunan Subayı olarak gelmesi ailesini şaşırttı.Dizinin takipçileri sadece bir soruya cevap bulmak istiyor.

Binbaşı Cevdet neden Yunan Subayı oldu? Hain mi? Bu sorunun yanıtı hemen çıkmayacak ortaya.İlerleyen zamanlarda neden böyle birşey yaptığı ortaya çıkacak.İnternette herhangi bir bilgi bulunmadığını belirtmek isteriz.Dizide Büyük ihtimal Osmanlı Devleti’nin arasındaki hainleri bulmak istiyor.

Not: Binbaşı Cevdet vatan için, hain olma görevi aldığı 2.bölümün sonunda belli oldu.İzmir’de bir paşa’dan emir alıyor.

Vatanım Sensin dizisinde Cevdet neden Yunan Subayı olduğuna dair yorumlarınız varsa lütfen bize yorum olarak yazınız.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu